Facebook Google+ Twitter

Wystartował plebiscyt Niezwyczajni 2013

Od dzisiaj można zgłaszać kandydatury do plebiscytu Niezwyczajni 2013. I Ty możesz zgłosić swojego faworyta w ciągu dziesięciu dni.

 / Fot. Materiał ZHP„Niezwyczajni, jakich wielu” to plebiscyt Związku Harcerstwa Polskiego organizowany po raz pierwszy przed trzem laty. Właśnie ruszył pierwszy etap tegorocznego plebiscytu „Niezwyczajni 2013", czyli zgłaszanie kandydatur. Do plebiscytu można zgłosić kadrę ZHP, instruktorów, którzy w roku 2013 szczególnie zasłużyli się przy realizacji inicjatyw, przedsięwzięć i projektów harcerskich. Zgłoszeń można dokonać za pośrednictwem strony internetowej do dnia 19 stycznia 2014 roku.

Kandydaci do tytułu Niezwyczajny 2013 będą zgłaszani w pięciu kategoriach: „Młody lider” (do 25 roku życia), „Przeskoczyć siebie / wspólny cel”, „Innowacja programowa”, „Praca z kadrą”, oraz „W zielone gramy”. Szczegółowy regulamin plebiscytu można znaleźć na stronie internetowej www.zhp.pl.

Po etapie weryfikacji zgłoszeń będziemy mogli oddawać głos w plebiscycie w dniach 10 – 23 luty 2014 roku. Finał plebiscytu i rozdanie Statuetek nastąpi podczas Gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej 1 marca 2013 roku. Zapraszamy do udziału w plebiscycie.

A tak było przed rokiem:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.