Facebook Google+ Twitter

Wystartował serwis HBO GO - fotorelacja z inauguracji

W ubiegły czwartek HBO zaprezentowało nowy serwis HBO GO. Zaproszeni goście mogli również obejrzeć premierowy odcinek serialu „Zakazane imperium. A po seansie odbył się utrzymany w klimacie lat 20-tych koktajl. Zobaczcie jak było.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wchodzący na sale kinową goście mogli obejrzeć efektowną prezentację multimedialną wyświetlaną na ekranie oraz na bocznych ścianach. Fot. Tomasz Hens
Wchodzący na sale kinową goście mogli obejrzeć efektowną prezentację multimedialną wyświetlaną na ekranie oraz na bocznych ścianach. Fot. Tomasz Hens

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Krystianie zapraszam do artykułu mlink Tam dowiesz się o HBO GO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mateusz Łabuz
  • Mateusz Łabuz
  • 19.12.2010 16:32

A tam, pitolicie. Grunt, że ładne kobiety zostały uchwycone - Tomek tam nie był jako korespondent wojenny, tylko podrywać ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku a mnie tu brakuje odpowiedzi na podstawowe pytania czyli co, gdzie i kiedy. Kiedy wiemy ale pozostałe pytania pozostają be odpowiedzi. No i co to jest to HBO GO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator 222
  • Obserwator 222
  • 18.12.2010 22:46

Piekiełko czy nie piekiełko wyrazić chyba opinię można, to chyba nie Trybuna Ludu.

Panie Tomku, a ja myślałem, że maszynki tego typu mają algorytm wyostrzania, a nie zmiękczania :) Więcej - oglądam foty w tym serwisie i widzę, że maszynka lubi przeostrzać zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 18.12.2010 22:18

photo Joker widze że jak nie mamy co robić to się czepiamy... jak to nazwać? zazdorść? polskie piekiełko? małomiasteczkowość? Szkoda czasu. Są lepsze zajęcia. A galeria jest ok. Na 5. Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zacznę od końca: jestem dziennikarzem obywatelskim i na wyjazdy fotograficzne muszę sobie zarobić, bo nikt mi kosztów nie zwraca. Zatem opublikowałem materiał jak tylko miałem na to czas. Po prostu życie.

Co do ostrości, niestety "maszyna" na portalu kompresuje zdjęcia i niestety pogarsza to jakość. Nie mam pełnej kontroli nad końcowym efektem. Po drugie, to kwestia gustu. Część osób lubi jak zdjęcia są "miękkie".

Zdjęcie piąte: takie było światło, i zdjęcie wygląda dokładnie tak jak było. Balans bieli idealnie oddaje klimat.
Zdjęcie dziesiąte: nie rozumiem sensu oceny "nie rozumiem".

Poza tym nie wierzę, że nie ma ani jednego zdjęcia zasługującego na pochwałę. Ale dziękuję za konstruktywną krytykę. Człowiek uczy się całe życie. Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć z kom polemizuję, bo komentarz jest dodany pod pseudonimem. Ewentualnie zapraszam do korespondencji mailowej (mail w profilu).

Komentarz został ukrytyrozwiń
photo Joker
  • photo Joker
  • 18.12.2010 21:04

Panie Tomku. Drugie zdjęcie nieostre. Urwane napisy psują kadr. Trzecie zdjęcie: ostrość złapana na koszulę. Czwarte zdjęcie miało być ogólne, ale coś nie wyszło. Piąte: balans bieli do niczego. Szóste: bardzo nieostre. 8. Nogi ucięte (ostrość złapane na ramię kobiety). 10. nie rozumiem. 12. nieostre. Ogólnie fotogaleria taka sobie. Najsmutniejsze jednak jest to, że impreza była w czwartek, a dzisiaj z tego co pamiętam jest sobota. Informacja jest już trochę czerstwa, a zdjęcia się nie bronią :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* I już wiem kto i gdzie Cię porwał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.