Facebook Google+ Twitter

Wystartował serwis społecznościowy dla nosicieli wirusa HIV

Takiego miejsca w sieci na pewno brakowało, miejsca w którym nosiciele wirusa HIV mogą wymieniać się doświadczeniami, miejsca wolnego od nietolerancji i szykan.

Logo portalu Pozytywni.net / Fot. Pozytywni.netPozytywni.net jest pierwszym portalem społęcznościowym przeznaczonym dla nosicieli wirusa HIV a także ich znajomych i rodzin. Premiera portalu miała miejsce zaledwie kilka dni temu - 25 stycznia - mimo tak "młodego wieku" zarejestrowało się w nim już blisko osiemdziesięciu userów.

Czerwona wstążeczka - symbol solidarnośći z nosicielami wirusa HIV / Fot. flickr.com - trygveuAutorzy serwisu przygotowali wiele przydatnych funkcji, m.in. prowadzenie bloga, dodawanie zdjęć i filmów a także możliwość prowadzenia dyskusji na forum. Pozytywni.net w miarę upływu czasu ma być rozwijany o nowe funkcjonalności.

Serwis ma na celu nie tylko ułatwianie zawierania nowych znajomości, ale także szerzenie tolerancji oraz podnoszenie świadomości społecznej oraz wiedzy na temat tegóż wirusa wśród Polaków.

Komentarze, ktore dotarły do twórców serwisu od "ludzi pozytywnych" są niezwykle pozytywne i budujące. Użytkownicy mają nadzieję, że serwis pozwoli im poradzić sobie z życiem z HIV-em, a także umożliwi wymianę doświadczeń z innymi nosicielami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobry tekst 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.