Facebook Google+ Twitter

Wystartowała II edycja Wrocławskiego Dnia Tenisa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-29 21:04

Już po raz drugi Akademia Tenisa Ziemnego Promaster organizuje Wrocławski Dzień Tenisa - imprezę sportową dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem.

 / Fot. Logo II Wrocławskiego Dnia Tenisa Mercedes-Benz FrączakWrocławski Dzień Tenisa Mercedes-Benz Frączak to impreza, która wychodzi naprzeciw dziecięcym talentom, pasjom i marzeniom, nawet tym jeszcze do końca nieuświadomionym. Poprzez testy sprawnościowe przeprowadzane w formie gier sportowych, trenerzy z Akademii Tenisa Ziemnego Promaster chcą wyszukać wśród najmłodszych wrocławian talenty sportowe i dać im szansę na dalszy rozwój.

Wrocławski Dzień Tenisa Mercedes-Benz Frączak podzielony jest na dwa etapy:

I etap to gry i zabawy sprawnościowe, które przeprowadzane są przez trenerów z Akademii Tenisa Ziemnego Promaster w przedszkolach i szkołach podstawowych. Testy sportowe w formie zabaw pozwalają określić predyspozycje dzieci do uprawiania tenisa ziemnego. Wszyscy uczestnicy zabaw zostaną zaproszeni na finał imprezy, który odbędzie się 30 maja o godzinie 10.00 na kortach hotelu Gem przy ulicy Baudouina de Courtaney 16.

W I edycji Wrocławskiego Dnia Tenisa udział wzięło 190 dzieci. / Fot. Jacek GąsiorowskiII etap to dzień finałowy, który ma charakter otwartego festynu rodzinnego z licznymi atrakcjami. Młodzi zawodnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed jury składającym się z doświadczonych trenerów i fachowców współpracujących z czołowymi sportowcami naszego kraju.

Dla wszystkich dzieci czekają upominki, a dla najlepszych nagrody – rakiety tenisowe, torby i termobagi, piłki, gadżety tenisowe. Zwycięzcy otrzymają roczne stypendium w najlepszej akademii tenisa ziemnego w Polsce – Promaster.

Organizatorzy imprezy chcą spopularyzować wśród najmłodszych sportową regułę gry fair play, zdrowego trybu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.
tenis-promaster.pl

Hanna Spinalska
qbusiness

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.