Facebook Google+ Twitter

Wystartuj w biegu "Policz się z cukrzycą"

Już 13 stycznia w Warszawie, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się 7. edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Start biegu o godzinie 13.45. Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy. Trwają już zapisy.

Mapa z trasą biegu "Policz się z cukrzycą". Mapa została opublikowana za zgodą przedstawiciela Fundacji WOŚP, Pana Grzegorza Krzysztonia. / Fot. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy13 stycznia podczas 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz siódmy zostanie zorganizowany bieg "Policz się z cukrzycą". Tak jak poprzednio start odbędzie się w Warszawie, o godzinę 13.45.

Każdy z uczestników biegu otrzyma pakiet startowy, który będzie zawierał: numer startowy wraz z czterema agrafkami, pamiątkową koszulkę Biegu WOŚP - Policz się z cukrzycą, medal na mecie oraz upominki od sponsorów i partnerów biegu.

Start i meta zostaną zlokalizowane na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury i Nauki. Ze względu na duże zainteresowanie biegiem, limit uczestników został zwiększony do 5 tys. biegaczy.

Trasa będzie miała 5 kilometrów długości, można ją zobaczyć na oficjalnej mapie biegu "Policz się z cukrzycą". W czasie trwania biegu kierowców czekają utrudnienia w ruchu.

Zapisy do biegu przyjmowane są do 6 stycznia 2013 roku, na oficjalnej stronie organizatora biegu "Policz się z cukrzycą" - jeśli jesteś zainteresowany kliknij w link!

Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy i pomocy osobom cierpiącym na cukrzycę.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.