Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2959 miejsce

Wystawa akwareli Pawła Luniaka pt. "Historia Polakom bliska"

W Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu, odbywa się wystawa prac Pawła Luniaka. Prezentacja poświęcona jest głównie tematyce patriotycznej. Przy tej okazji zostało również wystawione kilka obrazów o innej tematyce.

 / Fot. Isabella DegenArtysta z wykształcenia jest inżynierem zootechnikiem, lecz od wielu lat zajmuje się twórczością artystyczną. Często bierze udział w przeglądach amatorskiej twórczości plastycznej. Jego obrazy znalazły miejsce w stałych ekspozycjach Muzeum Powstania Warszawskiego. Prezentował się również na wielu innych wystawach.

Paweł Luniak tworzy swoje prace w technice akwareli. Tematyka obrazów, wyrażanych nie tylko pędzlem ale i sercem, przypomina o sprawach ważnych dla Polski. Nawiązuje do wydarzeń historycznych i znanych postaci. Przedstawia na obrazach sceny, które skłaniają widza do osobistych refleksji i interpretacji. Obrazy są pełne symboli wyrażających głębokie treści patriotyczne.
Akwarele Pawła Luniaka obejmują szeroki wachlarz tematyczny. Począwszy od spraw patriotyczno-religijnych ważnych dla Polski, poprzez architekturę, pejzaże, kwiaty i zwierzęta.
Wystawa jest czynna do końca września, w Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu przy ul. Pretficza 24.


 / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen
 / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen
 / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Właśnie wróciłam z wystawy prac Pawła Luniaka. Treści patriotyczne przekazywane pędzlem to w dzisiejszych czasach rzadkość. Faktycznie, tego typu obrazy należy odbierać sercem. Najważniejsze są w tym przypadku emocje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł Luniak jest z wykształcenia jest emerytowanym inżynierem zootechnikiem i wielu lat zajmuje się twórczością artystyczną. Często bierze udział w przeglądach amatorskiej twórczości plastycznej. Ma szeroki rozrzut tematyczny co widać na załączonych fotkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PAni Isabello może kilka słow o autorze tej interesującej wystwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Małgorzato, dziękuję za komentarz nawiązujący do mojej wystawy. Lubię zaglądać do tego Klubu bo przypomina mi moje lata dzieciństwa gdzie bywałam na różnych imprezach. A w 1995 roku miałam prezentację mojej pierwszej książki "Wygrać Siebie". Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sporo ciekawych wydarzeń ma miejsce w dawnym Klubie Wojskowym. Ostatnio byłam w obiekcie na wernisażu Autorki galerii. Czas wybrać się ponownie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.