Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28400 miejsce

Wystawa Anny Bodnar "Impresje własne"

Młoda, utalentowana, ciągle uśmiechnięta studentka filologii romańskiej oraz grafiki komputerowej, Anna Bodnar, świętowała niedawno otwarcie swojej pierwszej wystawy – „Impresje własne”.

Przedmiotem fotografii jest w większości sama artystka. Pomysły, jak twierdzi, rodzą się z czysto osobistych przeżyć. – Pesymistyczne zdjęcia odzwierciedlają moje stany emocjonalne, są smutne, ponieważ kiedy je tworzyłam, ja także byłam smutna – dodaje Ania.

Fotografie są obrabiane przez samą autorkę. Ania zajmuje się bowiem zarówno robieniem zdjęć, jak i ich obróbką.

Zdolności artystki zostały dostrzeżone już wcześniej. W Luksemburgu odbył się konkurs Family of the Man 2006. Prace Ani w nagrodę będą krążyć po wszystkich większych stolicach europejskich.Fot. A. Bodnar

Zapytaliśmy autorkę wystawy o receptę na życie. – Carpe diem. Już nic nie planuję. Co będzie to będzie. Mam cel, ale nie mam planów – powiedziała Ania.

Wystawa prac Ani Bodnar jest dostępna dla oglądających w katowickiej kawiarni Art Cafe, przy ulicy Dworcowej 13, do 22 lutego.

– Podoba mi się. Fotosy są oryginalne, widać w nich talent i wyobraźnię. Niektóre są pesymistyczne. Na szczęście nie wszystkie – twierdzi Beata Zięba,  która odwiedziła wystawę.

Wszystkich zainteresowanych twórczością Ani Bodnar zapraszamy na jej stronę internetową http://www.anikout.fotomotywy.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Witam oczywiście zdjęcia są niesamowite na Galerii www.fotka.spec.pl widać zainteresowanie pracami artystki anikout.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moniko widziałam stronę Ani Bodnar i jestem pod duzym wrażeniem! Może zrobisz z tego jakąś obszerniejsza recenzję, z większą ilością zdjęć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.