Facebook Google+ Twitter

Wystawa "Antrakt" w Galerii Alliance Française

Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne i serwis Wiadomości24.pl zapraszają na wernisaż wystawy pt. "Antrakt".

 / Fot. Krzysztof OstanówkoWystawa obejmie ponad 30 zdjęć autorstwa fotografików, którzy wzięli udział w plenerze fotograficznym (kwiecień/maj 2010 r.), zorganizowanym na terenie Teatru Muzycznego w Łodzi. Założeniem organizatorów pleneru było ukazanie teatru w nietypowej dla niego sytuacji - podczas remontu, bez widzów i w tytułowym "antrakcie" - przerwie; swoistym zawieszeniu między przeszłością i przyszłością.

Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Powstał zbiór subiektywnych obrazów - spojrzeń na teatr, jego aktorów, nieznane widzom zaplecze, rekwizyty... Każdy z biorących udział w plenerze fotografików prezentuje inny styl, każdy poszukuje czegoś innego... Każdy wreszcie opowiada nam inną historię. Historię teatru... bez teatru.

Wernisaż wystawy odbędzie się 9 października br. o godz. 17 w Galerii Alliance Française (Manufaktura, wejście od strony ulicy Zachodniej). Data i miejsce tego wydarzenia wybrane zostały nieprzypadkowo - tuż po wernisażu, w sali lustrzanej Pałacu Poznańskiego odbędzie się inauguracja nowego sezonu artystycznego Teatru Muzycznego w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czekamy na fotorelację z wernisażu, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:))
A tak to się zaczęło:
link

Dzięki Aniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.