Facebook Google+ Twitter

Wystawa Auto Moto Eko 2011 w Warszawie - zdjęcia

Podstawowym celem Auto Moto Eko jest zaprezentowanie dorobku polskiej i zagranicznej motoryzacji w segmencie samochodów osobowych, terenowych i kabrioletów. Nie zabrakło również ekipy z Rage Race oraz wojny północ południe. Wystawa Auto Moto Eko odbywa się w halach MT Polska w Warszawie od 3 do 5 czerwca.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na samym początku powitał nas przepiękny nowy Ford KA. Najnowsza generacja pojawiła się w roku 2008 i zastąpiła poprzedni model, produkowany przez 12 lat. Fot. Mateusz Max Maksiak
Na samym początku powitał nas przepiękny nowy Ford KA. Najnowsza generacja pojawiła się w roku 2008 i zastąpiła poprzedni model, produkowany przez 12 lat. Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Piotr Kozłowski
  • Piotr Kozłowski
  • 06.06.2011 18:20

Dobrze, że byłem na tej wystawie, bo na tych zdjęciach prawie nic nie widać. Niektóre są naprawdę dobre, ale przydałoby się parę, które pokazałyby samochód, a nie Pana umiejętności.
Co do GT-Ra, to zadziwiająca jest rozbieżność informacji, które posiada autor i jeden z komentatorów (tym bardziej, że jeden i drugi pisze bzdury). Poprzedni GTR osiągał "setkę" w 8,5 sekundy, ale to była "amerykańska setka" czyli 100 mph/h (160 km/h). Przyspieszenie 0-100 km/h zajmowało 3,6 sekundy. Nowszy, jeszcze bardziej dopracowany GT-R jest jeszcze szybszy.
Podsumowując: wiem, że pogoń za newsem nie zawsze daje czas na weryfikację pewnych informacji, ale osobiście wolę uzyskać newsa później, ale mieć pewność, że został rzetelnie napisany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szymon
  • Szymon
  • 06.06.2011 14:29

Podpis pod foto Clio to porażka jakaś. To nie jest Clio GT (1,6 133KM) tylko Clio III Sport 2,0 203KM w wersji wyposażenia GORDINI i jedyne dwie literki jakimi oznacza się ten model to RS (Renault Sport).
Idźmy dalej. GT-R w niecałe 8 sekund sie rozpędza ale do ilu? Jeśli chodzi o przyśpieszenie do 100Km/h to zajmuje mu to niecałe 5...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu jest to informacja ze strony producenta który stara się sprzedać oraz pokazać swój produkt jak najlepiej. Moim skromnym osobistym zdaniem nowa fiest patrząc na poprzednie edycje tego modelu jest naprawdę wyjątkowa. I nie sądzę że da się przykleić tu dowolny znaczek. Każdy producent prowadzi linie główną inaczej, pomimo że podłoga pozostaje taka sama.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wyrażenie opinie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję: "Fiesta jest wyrazem wszystkiego, co inspirujące we współczesnym wzornictwie, architekturze i sztuce. W projektowaniu samochodu wzięły udział ikony współczesnego designu"
- to chyba miał być sarkazm? Co niby jest takie inspirujące w tym aucie wyglądającym tak nijako, że można by mu zdjąć logo i powiesić dowolne? Równie dobrze mogła by to być KIA, albo Hyundai, albo np nowe Mitsubishi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra robota. /5/ Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez kobiet, to te auta, by takie piękne nie były:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.