Facebook Google+ Twitter

Wystawa Come Inside w Soho Factory w Warszawie

W piątek 22 lipca o godz.19.30 w Soho Factory, odbył się wernisaż niezwykłej wystawy „Come Inside”. Będzie można ją oglądać codziennie w godz. 12-22 przy ul. Mińskiej 25, budynek 63. w Warszawie. Wstęp wolny.

"Come Inside” STREET ART DOPING 2011 / Fot. Magdalena NowackaAutorzy chcą rozszerzyć spojrzenie. „Sztuka ulicy, street art, to nie tylko wielkoformatowe murale. To całe spektrum środków pojawiających się na murach i ścianach, chodnikach i kamienicach. Od graffiti, vlepek aż po instalacje.”

Wystawę poza fanami Street artu powinny koniecznie zobaczyć osoby specjalizujące się w ambient media. Może również okazać się inspiracją dla projektantów i dyrektorów artystycznych. Od dłuższego czasu styl związany ze sztuką ulicy przesiąka do innych dyscyplin związanych z projektowaniem. Inspiracje sztuką uliczną widać też w sztuce wysokiej.

Wystawa Come Inside pozwala lepiej poznać bogaty język miejskiej twórczości. Zaprezentowane prace wybranych polskich artystów pokażą skąd wywodzi się sztuka miejska, w jakim jest obecnie miejscu i dokąd zmierza.

W wystawie Come Inside wezmą udział: Autone, Bezt, Bozek, Chazme, Ciach Ciach, Czarnobyl, Forin, Foxy, FRM kid, Gonsior, Jacek Walesiak, Krik, Lech Margasiński, Lech Maślankiewicz, Lump, Maniac, M-City, Monstfur, Nakor, Nawer, Oskar Karaś, Otecki, Pikaso, Pener, Roem, Sainer, Sepe, Saiko, Skalp 69, Tone, Wiur.

Wystawa Come Inside odbywa się w ramach Street Art Doping 2011

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.