Facebook Google+ Twitter

Wystawa Flora Olomouc 2014 - Rep. Czeska

W dniach 14 - 17 sierpnia miejscowości Ołomuńcu Republice Czeskiej odbędzie się Letnia Międzynarodowa wystawa ogrodnicza oraz targi FLORA OLOMOUC 2014. z Polski jest bardzo dobry dojazd autostradowy oraz koleją.

Historyczne zdjęcie targowe. / Fot. Ze zbiorów Targów Olomouc Czeski Ołomuniec znajduje się na Morawach, przy okazji warto zwiedzić to miasto i jego region. Organizatorem imprezy jest Spółka Výstaviště Flora Olomouc.

Cytuje fragment propozycji organizatorów:
... Kwiaty późnego lata, kwiaty egzotyczne, przegląd roślin leczniczych, aromatycznych i korzennych, roślin trwałych, ozdobnych roślin drzewiastych, wystawa tematyczna „Wyznania róż“- to wszystko oferujemy w drugiej połowie sierpnia na międzynarodowej wystawie ogrodnictwa FLORA OŁOMUNIEC 2014. Etap letni największej w Czechach wystawy kwiatów zostanie otwarty dla odwiedzających w dniach od 14 do 17 sierpnia codziennie w godzinach od 9 do 18 na Wystawie Flora Ołomuniec... .

Organizatorzy zapewniają, że odwiedzający letnią Florę Ołomuniec zapewniają bezpłatne udostępnienie zbiorów oranżerii, ogród botaniczny i rosarium wystawy oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu.

Dane kontaktowe z organizatorami: Výstaviště Flora Olomouc, a. s. 771 - 11 Olomouc ul. Wolkerova 17, ČR. Manager Alena Nádvorníková tel. +420 585 726 232, e - mail: nadvornikova@flora-ol.cz ; sekretariat@flora-ol.cz strona internetowa www.flora-ol.cz

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.