Facebook Google+ Twitter

Wystawa fotografii Tomasza Przystupy

W salonie wystawienniczym Konsulatu Generalnego RP w Vancouver otwarta została wystawa prac miejscowego fotografika Tomasza Przystupy.

Tomasz Przystupa / Fot. Michał RadoszewskiCzynne uczestnictwo w życiu polonijnej społeczności nie jest, jak wydawać by się mogło, rzeczą powszechną. Rodzina Państwa Przystupów jest przykładem, iż można znaleźć w tym twórczą i edukacyjną odskocznię od prozy życia. Parę miesięcy temu, w tym samym miejscu, Joanna Krawczyk-Przystupa miała wystawę malarstwa. Ich córki, Józia i Kasia, są aktywne w polonijnym teatrze i zespole tanecznym.

21 stycznia Tomek Przystupa, zaprezentował w Konsulacie Generalnym RP swoje prace fotograficzne. Tomek od lat uczestniczy w życiu vancouverskiego środowiska polonijnego, utrwalając mieszkających tu Polonusów oraz odwiedzających nas rodaków. Dokumentuje ich w szczególny sposób - każda fotografia zawiera świetlny autograf portretowanej osoby. Jest rzeczą bardzo cenną, iż taką polonijno-rodzinną działalność promuje Krzysztof Czapla, Konsul Generalny RP w Vancouver.

Zapraszam do obejrzenia kilku ujęć z tej wystawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Michale, robisz naprawdę dobrą robotę pokazując czym żyje Polonia...
Szczególne to dzieło z Szewińską!
Czy przypadkiem Krzysztof Czapla nie jest spokrewniony z naszym burmistrzem, Robertem...
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.