Facebook Google+ Twitter

Wystawa Fundacji "Dom w Łodzi". Poznajcie nas!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-06 19:03

Sobota 27 lutego 2010 była dniem otwarcia wystawy zdjęć pod hasłem „Poznaj nas”. Fotografie prezentowane na ulicy Piotrkowskiej, przy Urzędzie Miasta Łódź pokazują życie podopiecznych fundacji.

Jedno ze zdjęć, które zobaczyć można na wystawie. / Fot. Archiwum Fundacja w Łodzi„Dom Dziecka dla Dzieci Chorych to jedyne miejsce w Polsce, w którym możemy mieszkać. Nie mamy rodziców i trochę chorujemy, ale poza tym jesteśmy superwystrzałowi! Oto my…” – mówią o sobie dzieci i pokazują swoje uśmiechnięte buzie.

Jeżeli chcecie je zobaczyć – zapraszamy na Piotrkowską. Do 18 marca możecie przyjrzeć się uważnie szczęściu tych dzieci. Radość widać głównie w ich oczach. Gdyby emocje dzieci nie były szczere, nawet najlepszy aparat by nie pomógł, a fotografie nadawałyby się tylko do kosza. To właśnie dzięki swojej dziecięcej szczerości i naturalności w obiektywie Anny Andrzejewskiej i Izabeli Urbaniak zaprezentowały się wspaniale.

Uważamy, że warto nagłośnić to wydarzenie. Dzieci zasługują po prostu na uwagę i na to, by poznać historię ich życia.

Dzięki pomocy współorganizatora wystawy tj. Rady Osiedla Śródmieście – Wschód oraz jej sponsorów: Izabeli Urbaniak (www.izabelaurbaniak.pl), Fabryki Ślubów Anny Andrzejewskiej oraz firmy Fotospektrum
fotografie można oglądać do 18 marca.

Zapraszam serdecznie

Autor: Katarzyna Płóciennik
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie wiadomosci.ngo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.