Facebook Google+ Twitter

Wystawa Kamy Trojak w Immersion Club w Sopocie

Kolejne migawki zatrzymane przez artystkę, tym razem na zachodnich ulicach Londynu, można zobaczyć w najnowszej wystawie zatytułowanej „My Street” w amerykańskim klubie Immersion Club w samym centrum sopockiego Monciaka.

Plakat kolejnej wystawy artystki z Malborka - Kamy Trojak. / Fot. Michal Rodak- Głośny obraz z życia „wolnej ulicy”, slangu nocnego miasta, oraz oświetlonych zjawiskowymi neonami zakątków London Street, zderza się ze spokojem porannego światła w ekskluzywnej dzielnicy. „My Street” to przyjazna ulica, to zachowania ludzkie zapisane w jakimś niezmierzonym czasie spontanicznych odruchów młodości. To wreszcie miłość i zauroczenie kultura życia, obrazem i czystością przekazu - tak opisuje wystawę artystki Michał Rodak, znany krakowski grafik komputerowy.

Robert Dombrowski jeden z organizatorów wystawy uważa, iż Kama Trojak jest artystką bardzo wszechstronną, umiejącą wydobyć z obrazu refleksje. Jej ciekawość świata, kunszt i pasja do fotografii znalazły odniesienie w jej pracach i wystawach, również międzynarodowych. Wystawę możemy zobaczyć już od niedzieli 1 listopada 2009 r., w Immersion Club przy ul. Bohaterów Monte Casino 36/5 w Sopocie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.