Facebook Google+ Twitter

Wystawa kotów rasowych w Sopocie. Zdjęcia

W Hali Stulecia 2 i 3 lipca odbywa się wystawa kocich piękności zorganizowana przez Cat Club Amber. Do Sopotu przyjechali wystawcy z całej Polski, by zaprezentować się ze swoimi wyjątkowymi mruczkami. Można podziwiać aż 233 koty 24 ras!

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ten piękny kot zamierał w posągowej pozie, ilekroc zobaczył aparat. Fot. Małgorzata Osowiecka
Ten piękny kot zamierał w posągowej pozie, ilekroc zobaczył aparat. Fot. Małgorzata Osowiecka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wielka różnorodność Kocich Piękności ;)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kocia
  • Kocia
  • 05.07.2011 21:47

Tak ma Pani rację, nie ma idealnych hodowców tak samo jak nie ma idealnych redaktorów i dlatego nie należy generalizować.Niestety kot ,,wolno bytujący" zbyt często przepłaca tę swoją wolność bezsensowną śmiercią(np. pod kołami samochodów,rozszarpany przez psy, celowo otruty, itd.),niekontrolowanym rozmnażaniem, a tym samym licznymi, niechcianymi sierotkami, śmiertelnymi chorobami(FELV,FIV).....można wymieniać tych zagrożeń całe mnóstwo.Kot hodowlany siedzi w klatce tylko na wystawie,a jego zdrowie jest pod stałą kontrolą, podobnie rozmnażanie (regulamin hodowców), natomiast w domu naprawdę opływa w luksusach i ma lepiej niż niejeden człowiek. Myślę ,że to nie jest aż tak wygórowana cena, jaką muszą płacić koty wystawowe, bo jednak ich życie trwa niewątpliwie dłużej i jest lepszej jakości niż kotków wolno-żyjących.
Pozdrawiam razem z moją gromadką dziewięciu kotów:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Kociu: Akurat tak się składa, że naturę kotów znam dobrze, ponieważ sama mam w domu cztery futrzaki i także opiekuję się kotami bezdomnymi. Być może - akurat Pani dba o to by na wystawy zabierać ze sobą koty bezstresowe. Jednak skoro już Pani uczestniczy jako hodowca w takich wystawach - z pewnością dobrze Pani wie, że są także hodowcy, którzy nie specjalnie przejmują się swoimi kocimi "produktami". Mój - jak Pani była uprzejma zauważyć - "brak wiedzy" w temacie tak się ma do mojej "próżności"" jak nie przymierzając - kot wolno bytujący, a kot z hodowli - prezentowany na takiej i podobnych wystawach.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kocia
  • Kocia
  • 05.07.2011 18:57

Wystawiałam cztery koty-jako hodowca doskonale wiem, które się do tego nadają,a które nie.
Mniej odporne po prostu nie biorą udziału w takich imprezach i zostają w domu.Zapewniam,że wszystkie moje koty wróciły całe i zdrowe i żaden nie odchorował pobytu w Sopocie.
Właściciele doskonale zdają sobie z tego sprawę,a próznością jest brak wiedzy na ten temat pani Ewo Ł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Współczuję kotom - uczestnikom tej wystawy. Te mniej odporne na stres udział w imprezie z pewnością odchorują. Czyżby właściciele tych cudnych futrzaków nie zdawali sobie z tego sprawy? Próżność ludzka nie ma granic. )-:

Komentarz został ukrytyrozwiń
ck
  • ck
  • 03.07.2011 11:33

Mój kotek dachowiec Bzik NAJŁADIEJSZY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.