Facebook Google+ Twitter

Wystawa malarstwa Jagi Rudnickiej w Świdnicy

W Świdnickim Ośrodku Kultury w Klubie-Bolko, w dniach od 15 września do 13 października odbędzie się wystawa obrazów olejnych, kwiaty i pejzaże Jagi Rudnickiej. Wystawa nosi tytuł "Świat jest prezentem".

Plakat wystawy. / Fot. Isabella DegenJadwiga (Jaga) Rudnicka jest magistrem teologii i doradcą rodzinnym. Obecnie mieszka i pracuje w Niemczech w Erlenbach (Bawaria). Jaga Rudnicka jest też malarką i poetką. Chętnie cytuje ks. Twardowskiego: "Spieszmy się kochać ludzi - życie każdego z nas jest takie kruche i bezcenne". Malarstwo to jej pasja, dokonuje w nim transformacji piękna świata, postrzeganego duszą. Uważa, że jej talent jest bożym prezentem. Maluje z natury kwiaty i pejzaże. Tworzy własne, niepowtarzalne kompozycje.

Jaga Rudnicka zaprasza do Świdnicy do Klubu-Bolko na wernisaż w czwartek 15 września o godzinie 17:00.

Więcej informacji o malarstwie i innych pasjach Jagi Rudnickiej, dowiemy się z jej blogu.
http://malarstwo-jagi.blogspot.com/

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak, należy się cieszyć każdą chwilą życia, bo.."jest zakochania czas, wiosny, lata czas, a za chwilę już nie będzie nas"... jak tej śpiewki z lat gimazjalnych ;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.