Facebook Google+ Twitter

Wystawa Marka Kraussa w Herbaciarni w Wołominie

W wołomińskiej Herbaciarni otwarto wystawę moich prac. Możecie tam obejrzeć 13 obrazów. Zapraszam.

Wieliszew - kościół. / Fot. Marek KraussWariacja na temat Van Gogha. / Fot. Marek KraussNa szarej, biednej ulicy Wileńskiej unosi się w powietrzu wilgotny zapach deszczu i słońca. Ale gdy tylko wejdzie się do skromnej Herbaciarni, świat się odmienia zupełnie, jakby to nie było Wołomin, tylko kolorowy Paryż, miasto artystów.

Jesteśmy witani przez młodych ludzi, którzy prowadzą Herbaciarnię, czuć przyjemny zapach herbaty z całego świata oraz słodki zapach deserów. Podczas degustacji przy wygodnym stoliku i na ciepłych kanapach, oczy bywalców kierują się na kolorowe ściany, na których wiszą obrazy oraz na szklane witraże w oknach. Podczas degustacji można posłuchać lekkiej, łatwej muzyki lub poczytać dobre książki. W takiej właśnie atmosferze, w czwartek w 9 lipca, w samo południe otwarto wystawę moich prac.

Wszystkie prezentowane obrazy zostały wykonane w mojej nowej pracowni. Największą furorę wśród tych trzynastu wystawionych dzieł zrobił obraz pt. "Wieliszew - kościół" oraz wariacja na temat Van Gogha, która jest pierwszą kopią mistrzów z moich zbiorów. Obraz został oprawiony w passe-partout i pomalowany.

Wystawa jest otwarta codziennie od godz. 12 do 22, a jej zakończenie zaplanowano na dzień 9 sierpnia.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.07.2009 20:47

Panie Marku, gdyby miał Pan "dojścia", układy i "plecy", to oglądalibyśmy wystawę Pana niebanalnych prac w Galerii Napiórkowskiej na ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Ale tam produkują się obecnie miernoty podniesione do rangi artystów! To metafora naszych czasów i rzeczywistości. Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.07.2009 13:26

Film o Nikiforze jest moim ulubionym filmem. Jego obrazy są wyjątkowe i piękne...Pana dzieła w niczym mu nie ustępują. Do tego herbaciarnia i te słodkie desery....chyba się wybiorę do Wołomina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.