Facebook Google+ Twitter

Wystawa modeli kolejowych w Krakowie

W Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, od piątku do niedzieli odbywała się niezwykła wystawa modeli kolejowych. Każdy znalazł coś dla siebie. Zarówno najmłodsi, jak i ci starsi nie kryli swojego podziwu.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wystawa odbywała się... Fot. Łukasz Mic
Wystawa odbywała się... Fot. Łukasz Mic

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.12.2009 19:06

Łukasz a gdzieś są fotografie Twej kolekcji? W budynku technicznym w Monzy jest piękna kolekcja modeli samochodowych, była jeszcze 10 lat temu, niestety wstęp mają tylko wybrańcy, a szkoda, można sobie tam oko pocieszyć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za komentarze. Panie Antoni nie sposób się nie zgodzić ze stwierdzeniem: "Nie ma chyba ojca, który by nie kombinował, że niby dla syna, kolejkę elektryczną kupuje"
Obserwując reakcję odwiedzając to nie jeden z dorosłych by się pobawił, kolejny jak zaczął wybierać na stoisku wagony i inne akcesoria to żona zabrała się i poszła. Po czym stwierdził: "wie pan co, już wystarczy, bo mi żona uciekła" :))
TT PICO świetna sprawa i nie lada frajda. Ja, co prawda zajmuję się w wolnych chwilach modelarstwem samochodowym, aktualnie 171-wsza sztuka czeka na dokończenie :)) Jednak modelarstwo kolejowe też ma coś w sobie i można majątek w to wszystko włożyć :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.12.2009 22:48

Nie ma chyba ojca, który by nie kombinował, że niby dla syna, kolejkę elektryczną kupuje..... Mam do dziś dnia zestaw, który przez lata kompletowałem - TT PICO. Jedyny szkopuł, to brak miejsca na rozkładanie a rozkładanie zajmuje kilka godzin:) Fajna zabaweczka, tylko kosztowana:) Poczekam na wnuka, będzie okazja do rozłożenia całości. A jaka frajda....:) Fajna fotorelacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak byłem dzieckiem to miałem podobną kolejkę prod.NRD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniała wystawa.!))

Komentarz został ukrytyrozwiń

I ja chcę ciuchcię... taką czerwoną :D. 5+ :)).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.