Facebook Google+ Twitter

Wystawa obrazów festiwalu Lato z Muzami 2010 w Nowogardzie cz.II

W tej galerii prezentuję obrazy poplenerowe XIV festiwalu "Lato z Muzami" 2010 w Nowogardzie: Anety Dobrakowskiej, Ilki Zofii Neuman z Berlina, Danuty Nawrockiej, Marka Szczęsnego i Wojciecha Kowalczyka.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Malowała Pani Anetta Dobrakowska. Portrety Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowogardzie Pani Zofii Pilarz i Burmistrza Gminy Nowogard Pana Kazimierza Zięby.Fot. Piotr Wierzbicki
Malowała Pani Anetta Dobrakowska. Portrety Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowogardzie Pani Zofii Pilarz i Burmistrza Gminy Nowogard Pana Kazimierza Zięby.
Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Isabell, fakt że "oceany je dzielą". Ja staram zwracać uwagę na ludzi, którzy pracują nad sobą i po jakimś czasie "oceany nie będą dzielić". Dzisiaj ogarnął mnie wielki smutek. Rano dałem link kierujący do korzeni polskości, sprawdzałem wejścia, wniosek? Polacy nie są zainteresowani swoimi korzeniami i co mogą jeszcze z tego uratować. Niewielu już żyje z tamtego okresu. A wystarczyło przesłuchać ścieżkę dźwiękową i drugi film:<a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze wspaniale, że pokazujesz. To jest wspaniała artystka ta Anetta Dobrakowska ! Jaka ekspresja bije z tych portretów. O tej artystce z ostatniej Twojej Galerii nie chciałam się wypowiadać...ale oceany je dzielą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.