Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11383 miejsce

Wystawa Psów Rasowych na Hipodromie w Sopocie

W dniach 11-12 sierpnia na Hipodromie w Sopocie (ul. Polna 1) odbędzie się XIV Międzynarodowa XLVI Bałtycka Wystawa Psów Rasowych, której towarzyszyć będzie Festyn Indiański i Zawody Frisbee – Dog Chow Disc Cup 2007.

Zdjęcie z jednej z wystaw. / Fot. Gazeta Poznańska Piotr JasiczekCo roku na terenie Torów Wyścigów Konnych w Sopocie odbywa się Wystawa Psów Rasowych. Tradycyjnie impreza ma formę festynu, czyli będzie co zjeść i wypić. Chętni będą mogli kupić akcesoria i pokarm dla swoich pupilów. Zabawa zaczyna się o godz. 9 i będzie trwać do 16. Bilet ulgowy kosztuje 4 zł, a normalny 8 zł.
Osoby, które w najbliższym czasie chcą kupić psa, mogą dowiedzieć się, jak należy go pielęgnować oraz poznać charakterystyczne cechy danej rasy. Mimo że nie jest to impreza, na której można kupić psy, to warto się tam wybrać, by poznać hodowców.

W czasie wystawy będzie można obejrzeć psy rasy beagle i owczarki niemieckie. Będą pokazy psów Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i psów pasterskich, w tym zaganianie zwierząt. Odbędą sie również mistrzostwa w obedience, czyli posłuszeństwie.

Oceny psów na ringach dokonywać będzie międzynarodowa obsada sędziowska z Polski, Szwecji, Szwajcarii, Niemiec, Rosji, Izraela, Litwy i Wielkiej Brytanii.

XIV Międzynarodowej XLVI Bałtyckiej Wystawie Psów Rasowych towarzyszyć będzie Festyn Indiański, na którym będzie można zobaczyć psy zaprzęgowe, pokazy z lassem, rzucanie indiańskimi oszczepami i tomahawkami, strzelanie z łuku czy płukanie złota za pomocą mis. Imprezę poprowadzi gospodarz programu Łowcy Przygód - Dariusz Morsztyn Biegnący Wilk.

Druga z towarzyszących imprez to Zawody Frisbee – Dog Show Disc Cup 2007, gdzie będzie można podziwiać popisy psów, np. w konkurencji z dyskiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Gratulacje Pani Jadwigo :)
Piotrze dziękuję za zagadkę ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm... ale gapa ze mnie :/ Słowa "dla" powinno nie być...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Haha no wspaniale :) Dla Pani Jadwidze jakaś nagroda by się przydała :) Zagadka nie trudna szczególnie dal tych co oglądali (kto nie oglądał? chociaż dziś jest wszystko możliwe).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.08.2007 11:07

Do dzisiaj odczuwam wdziecznosc do Czernousowa... gdyby nie byl uwolnil Szarika, przegralibysmy te wojne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak, tak - biegł z meldunkiem a polska żandarmeria go związała i przywiązała do drzewa. Na szczęście w pobliżu był Czernousow ze swym oddziałem, który wspólnie z Marusią pospieszyli ratować Szarika. I tak przez kikladziesiąt lat nasi czerwoni bracia pomagali nam ile tylko sił w nich było...wrrrrrrrr......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czterej pancerni i pies - powiedział to zołnierz radziecki chyba w momencie znalezienia lekko pogubionego Szarika,ktory biegl z meldunkiem...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) "Polsko sowiecki pios" - ciekawe kto zgadnie z jakiego to filmu i o jakim psie tak powiedziano :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.