Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8449 miejsce

Wystawa Titanic The Exhibition przyjechała już do Warszawy!

Już od 8 kwietnia będziemy mogli oglądać oryginalne przedmioty należące do uczestników feralnego rejsu. Do Pałacu Kultury i Nauki przyjechała już wystawa Titanic The Exhibition.

 / Fot. copyright @Musealia Entertainment SLNa miejscu będziemy mogli zobaczyć ponad 200 oryginalnych przedmiotów wydobytych z wraku Titanica, a także dokładne repliki wnętrz. To idealna okazja dla fanów filmu, aby przenieść się do świata Kate i Leo! Trwa już montaż wystawy w Pałacu Kultury i Nauki, a jej ambasadorami zostali projektant Tomasz Ossoliński i dziennikarka Bożena Aksamit.

 / Fot. copyright @Musealia Entertainment SLMontaż ekspozycji rozpoczął się 24 marca, kiedy do PKiN-u przyjechało kilka ciężarówek, a także dźwig, dzięki któremu możliwe było przetransportowanie olbrzymich, ciężkich walizek do wnętrza budynku.

 / Fot. copyright @Musealia Entertainment SLTitanic był największym na świecie pływającym hotelem. W swój dziewiczy rejs do Nowego Jorku wypłynął 10 kwietnia 1912 roku. Dokładnie cztery dni później zderzył się z górą lodową i zatonął. Z 2207 osób na pokładzie przeżyło jedynie 712.

 / Fot. copyright @Musealia Entertainment SLOd tamtego czasu wrak statku budził ogromne zainteresowanie badaczy. Siedemdziesiąt lat po katastrofie, 1 września 1985 roku, francusko-amerykańska ekspedycja jako pierwsza zaprezentowała film z zatopionego parowca. Ich aktywność stanowiła inspirację dla kolejnych ekspedycji. W ślad za nią ruszyła kolejna przygotowana przez RMS Titanic INC z wyłącznym prawem do eksploracji wraku.

Ceny biletów:
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści, osoby powyżej 65 roku życia) - w tygodniu: 29,99 zł, w weekend: 34,99 zł
Bilet normalny - w tygodniu: 39,99 zł, w weekend: 44,99 zł.

Rezerwacji dla szkół można dokonać pod adresem: rezerwacje@wystawatitanic.com.pl lub nr telefonu +48 22 656 72 02.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Teraz już jest ok

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nic nie piłam, a widzę 2 a nawet 3 takie same zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.