Facebook Google+ Twitter

Wystawa „VIVA! Photo Awards” podróżuje po Polsce

W październiku i w listopadzie będzie można oglądać wielką wystawę fotograficzną finalistów „Viva! Photo Awards” i Zofii Nasierowskiej w Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Wystawy będą prezentować zwycięskie fotografie tegorocznej edycji konkursu „VIVA! Photo Awards”, jak również portrety autorstwa Zofii Nasierowskiej, którą Melchior Wańkowicz nazwał „fotografką boską”. Nasierowska fotografowała krajobrazy, robiła reportaże, ale zawsze najbardziej pasjonował ją portret. Jej bohaterami byli m.in. Jan Englert, Beata Tyszkiewicz, Kalina Jędrusik i Krystyna Janda. Właśnie z eleganckich, czarno-białych fotograficznych portretów sławnych ludzi świata artystycznego jest najbardziej znana.

Z kolei laureaci konkursu „VIVA! Photo Awards” to amatorzy, którzy dzięki wygranej mają szansę zaistnieć w świecie fotografii. Oceniani są przez specjalistów w tej dziedzinie, m.in. Chris Niedenthala i Roberta Wolańskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział 8 tysięcy osób, w szczęśliwa czwórka zwycięzców prezentowała naprawdę wysoki poziom.

Organizatorem wystawy jest dwutygodnik „VIVA!” (Edipresse Polska SA), a jednym z partnerów Vienna International Hotels & Resorts, w którego obiektach odbędą się wystawy. angelo Katowice, andel’s Kraków i andel’s Łódź są znane ze swojej aktywności kulturalnej.

27.10–7.11 angelo Hotel Katowice
10.11–21.11 andel’s Hotel Cracow
24.11–5.12 andel’s Hotel Łódź


Na wszystkie wstęp jest wolny.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.