Facebook Google+ Twitter

Wystawa w Ossolineum wzbudza wielkie zainteresowanie!

Obejrzyj trzy krótkie filmy z otwarcia wystawy „Lubomirscy linii przeworskiej. Arystokraci i kolekcjonerzy”. Sala była pełna gości i pracowników Ossolineum, zabrakło nawet krzeseł. Nic dziwnego – wystawa budzi ogromne zainteresowanie!

Wczoraj o godzinie 13 dyrektor Zakładu Narodowego im. Ossolińskich, Adolf Juzwenko, dokonał oficjalnego otwarcia wystawy „Lubomirscy linii przeworskiej. Arystokraci i kolekcjonerzy”, która będzie eksponowana w Sali pod Kopułą (pierwsze piętro) do końca marca. Zobacz fragment przemówienia:


Wystawa jest częścią projektu pod nazwą "Festiwal Lubomirskich", realizowanego w ramach Narodowego Programu dla Polski 2002 – Fundusz Małych Projektów pod patronatem Unii Europejskiej. Wcześniej wystawa była eksponowana w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli i w Muzeum Mazowieckim w Płocku. Wśród zaproszonych gości była dzisiaj w Ossolineum Lucyna Mizera, dyrektor muzeum stalowowolskiego i jedna z autorek projektu "Festiwal Lubomirskich". Posłuchaj fragmentu wystąpienia:

Po zakończeniu części oficjalnej, licznie zebrani goście poszli na pierwsze piętro zobaczyć wystawę. W tym czasie wynajęta firma przygotowywała w Auli na parterze mały bankiet...

Zachęcam wszystkich do obejrzenia wystawy w Ossolineum we Wrocławiu!
Aula - tu miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy - była pełna / fot. Adam Degler

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

atmosfera rodzinna, jak to w Ossolineum ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.