Facebook Google+ Twitter

Wystawa z dobrą muzyką w Pracowni Twórczej "Dom na Osiedlu"

W najbliższą sobotę (19 listopada) o godz. 18, w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (ul. Tymienieckiego 24) odbędzie się wystawa prac uczestników Pracowni Twórczej "Domu na Osiedlu". Podczas wystawy wystąpi Adam Mortas z zespołem ENCORE.

W Pracowni Twórczej "Dom na Osiedlu" osoby z niepełnosprawnością intelektualną wykonują według własnych projektów unikatowe prace z zakresu rękodzieła, tkaniny, grafiki, malarstwa. Tworzą atrakcyjne i niepowtarzalne przedmioty użytkowe, m.in. torby, etui na telefon, kieszonkowce, biżuterię z filcu, stołeczki. Prace są doceniane na wystawach, a ich twórcy zdobywają nagrody.

Za kilka dni będzie w Łodzi wyjątkowa okazja, by w murach pięknej Willi Grohmana na łódzkim Księżym Młynie zobaczyć te prace. Okazja tym bardziej wyjątkowa, że wystawie towarzyszyć będzie występ Adama Mortasa z zespołem ENCORE, którzy wykonają piosenki Jacka Kaczmarskiego i utwory własne.

W czasie imprezy zorganizowany zostanie kiermasz, podczas którego będzie można nabyć wybrane prace, w zamian za darowiznę na rzecz Pracowni.
Wejściówki w cenie 10 zł, można nabyć przed wejściem. Impreza rozpoczyna się o godzinie 18.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.