Facebook Google+ Twitter

Występ z fajerwerkami - Feel w Lublinie

Tego wieczoru było gorąco, nie tylko za sprawą iście wiosennej pogody. Na scenie Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego 25 kwietnia pojawił się zespół-bomba.

Zespół Feel, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, 25.04.10 / Fot. Marcin IwanDebiutowali w 2007 r. wydając singiel nakładem EMI Music Poland, który od razu podbił serca słuchaczy. Za jego sprawą otrzymali Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival. "A gdy jest już ciemno" do dzisiaj nucą ich fani, których oczywiście nie zabrakło na koncercie w Lublinie.

Na początek kilka słów o organizacji, która zasługuje na uznanie, gdyż występ przygotowany został z największym rozmachem - scena oprawiona najwyższej klasy oświetleniem, sprzęt przygotowany na długo przed przybyciem zespołu, w tle ekran z widniejącymi na nim wizualizacjami i jakość nagłośnienia nie pozostawiały wątpliwości, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą trudniącą się organizacją tego typu wydarzeń.

Publiczność dopisała mimo nieco wysokiej ceny biletów - jak widać, dla fanów pieniądze nie grają roli jeśli idzie o zaliczenie występu swoich ulubieńców. Na sali byli rodzice z dziećmi, nastolatki zakochane po uszy w wokaliście, pary bujające się w rytm popowo-rockowych balladek, a także dorośli, których zaczarowała muzyka Feela płynąca z ogólnopolskich stacji radiowych. Jednym słowem - słuchacze wypełnili aulę Centrum Kongresowego niemal po brzegi i z niecierpliwością czekali na koncert.

Wreszcie pojawiła się kapela ze Śląska. Po gorącym przywitaniu publiczności zaczął się energetyczny występ. Trzeba przyznać, że słuchając singli lansowanych w mediach, można odnieść wrażenie, iż zespół ten wydaje się być jedynie przypadkowym zlepkiem średnio utalentowanych chłopców, którzy zapragnęli grać rocka, a skutkiem ubocznym tych prób stał się muzyczny miszmasz, który ochrzcić można mianem "familijnego rocka dla każdego". Jednak po lubelskim koncercie na żywo niektórzy być może zmienią zdanie. Czego by nie mówić o komercjalizmie, sprzedawaniu się i gwiazdorstwie popularnych zespołów, panowie z Feela naprawdę czują to, co grają i bawią się przy tym wyśmienicie - być może o to właśnie chodzi, nie zaś o usilne przemycanie w swoich utworach nachalnych idei i poważnych przekonań.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Galeria z koncertu link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujący artykuł, żywe wrażenia z koncertu ; )) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.