Facebook Google+ Twitter

Wyszkowski: Macierewicz jest niebezpieczny dla elit III RP

"Antoni Macierewicz to człowiek nieprzekupny pod wieloma względami. Politycy mają wielkie ambicje, są skłonni tworzyć wokół siebie dwory. Antoni Macierewicz jest na to odporny"- mówi Krzysztof Wyszkowski.

Według Krzysztofa Wyszkowskiego Antoni Macierewicz jest najtwardszym działaczem opozycji antykomunistycznej, który działa obecnie w polityce. To dzięki temu oraz swojej odwadze Macierewicz w III RP podjął się ryzykownych zadań: przeprowadził lustrację oraz zlikwidował WSI.

Macierewicz jest nie złomny i bezkompromisowy, bez problemu ujawniłby niewygodne fakty z życia elit III RP. Establishment panicznie się tego boi i dlatego Macierewicz jest przedstawiany przez nich jako oszołom i wariat: "W elitach III RP jest bardzo wielu takich, którzy powinni się go bać, stąd właśnie próba robienia z niego potwora, który według nich nie ma kompetencji do zajmowania klucz najwyższych stanowisk państwowych"- mówi Wyszkowski.

Macierewicz ma piękny życiorys przyznają to nawet jego wrogowie: "Antoni wymyślił KOR, dokonał wielkich rzeczy przy jednoczeniu komitetów strajkowych w jeden organizm jaki była „Solidarność”. To były autorskie dzieła, świadczące o jego profesjonalizmie."- podkreśla Wyszkowski.

Antoni Macierewicz jest przymierzany do funkcji ministra obrony narodowej w nowym rządzie Prawa i Sprawiedliwości.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Premier Kopacz rozpoczeła wczoraj swoją sejmową drogę od "mowy nienawiści" kierowanej do posłów na krzesłach partii rządzącej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I dobrze że zerwano z komunistyczną zasadą że rząd nie chodzi do kościola

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzsiaj cały przyszłu rząd był w kościele to dowod na państwo wyznaniowe trąbił przed chwila w TVP Info zwolennik niechodzenia rządu na uroczystości upamietniające ofiary katastrofy smoleńskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję że niehisterytczne słowa ministra Siemoniaka z ustepującego rządu Kopacz ktoś zapisał?Ten pan mówi do rzeczy, gdybym był premieremm chciałbym miec takiego ministra obrony narodowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja opinia p. Maciarewiczu jest ok dopiero od momentu gdy wysłuchałem bezpośrednio jego nie manipulowanego ponad godzinnego madrego wystapienia w Andrychowa, wcześniej "prano mi mózg" w mediach że to szaleniec. Oczywiście straciłem zaufanie, zapewne nie ja jeden, do tych mediów. Prawdą jest że najmądrzejsi wykształceni działacze PiS przez ostatnie 2 lata odbyli tysiące takich bezpośrednich spotkań ze społeczeństwem. I to niemal nie mając "własnych mediów". O w tej chwili prpagandysta TVP nazywa Kaczyńskiego potencjalnym największym nieudacznikiem RP. Na szczęście rozliczanie rządu PiS na 2 tygodnie przed zaprzysiężeniem redaktor prowadzący uznał za niepoważne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

We mnie p. Maciarewicz nie budzi skrajnych emocji, budzi poczucie wielkiej wagi patriotyzmu i droga Pani Małgorzata Michaluk 07.11.2015 16:26 wcale nie jestem członkiem PiS. Bo nnie trzeba być członkiem żadnej partii aby mieć świadomosc patriotyvzną. Maciarewicz nawołuje do patriotyzmu przy urnach wyborczych bo mądre decyzje przy nich pożwolą oddalić widmo innych urn i ofiar

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Leszek Małkowski - chciałbym tylko zapytać , czy wszyscy pańscy krewni są już w domu ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Roman Kożminski Wczoraj 09:11

"Pan Macierewicz będąc szefem MON, ostatecznie odetnie wpływy w armii jak i w innych instytucjach, byłym żołnierzom WSI, którzy jak wiemy byli szkoleni w Moskwie"

Dobre. Tylko, że cały kaczyzm jest tworem KGB-FSB i pracuje dla Moskwy.
http://leszekm.blogspot.com/2015/10/kaczyzm-jak-hitleryzm-niszczy-narod.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziemkiewicz: Macierewicz nie będzie szefem MON... bardzo jestem ciekawa ile przy tym wpisie pojawi sie minusów.
całość:
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.