Facebook Google+ Twitter

Wyszkowski o Krzywonos: wynajęta bohaterka Sierpnia

Krzywonos ma zagłuszyć prawdę o prawdziwej bohaterce - Annie Walentynowicz. Duża część decydentów w mediach polskich wywodzi się ze struktur komunistycznych. Lech Kaczyński był wybitnym działaczem WZZ. Tusk powiedział rzecz odrażającą.

http://fronda.pl/news/czytaj/krzywonos_potrzebna_by_zakryc_prawde_o_annie_walentynowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (90):

Sortuj komentarze:

"Dlatego więc nie ma prawa wypowiadać się w imieniu zmarłego brata."

Oczywiście, jedynie pani Krzywonos ma prawo wypowiadać się w imieniu Lecha Kaczyńskiego.

Panie Łukaszu, będzie Pan uprzejmy nie komentować więcej pod tym linkiem? Boję się o swojego laptopa, żeby go nie zachlapać herbatą, gdy znów skręcą mną spazmy śmiechu, kiedy przeczytam Pana komentarz :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

święte słowa Panie Jerzy, cała prawda o Polakach

Komentarz został ukrytyrozwiń

W piekle są kotły w których w smole gotują się poszczególne nacje. Przy każdym kotle stoją diabły i pilnują żeby nikt z kotła nie uciekł. Tylko przy kotle w którym są Polacy nikogo nie ma do pilnowania ponieważ gdy tylko któryś się wybije to pozostali ściągają go w dół...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.09.2010 00:42

Zabawne,
ciekawe, co wyborcy PiS powiedzieliby, gdyby to Kaczynski Network Television "Trwam" albo John Pospieszalsky Show zaprosili do studia panią Henrykę, i gdyby w ich programach zwróciła uwagę na to samo - nie chce uszczuplać niczyjej roli. Czy również wtedy by narzekali? Czy odwrotnie - temat "Krzywonos ma za zadanie zamazać Annę Walentynowicz" zostałby ucięty?

Ach, zapomniałem, że do Kaczynski Network Television "Trwam" oraz John Pospieszalsky Show zapraszani sa jedynie goście reprezentujący jedno zdanie, to z którym zgadza sie prowadzący.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.09.2010 22:48

Pani Henryka była gościem wczorajszego wydania "Rozmowy bardzo politycznej" w TVN24, gdzie podkreśliła, że nie chce uszczuplać niczyjej roli w tym zwycięstwie nad komunistami. Chce tylko, aby mówiono jak naprawdę było. A naprawdę Jarosław Kaczyński nie nalezał do "Solidarności", nie wie, co teraz sądziłby jego brat, i nie może wiedzieć, co powiedziałby na poniedziałkowym zjeździe. Dlatego więc nie ma prawa wypowiadać się w imieniu zmarłego brata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat zastępczy zawsze się znajdzie. Sprawy ważne przeważnie są trudne. Wymagają przygotowania. Polityka, dziennikarza i odbiorcy.
Stąd pogaduszki o "bzdetach". I większość jest zadowolona. A przynajmniej nie zmienia kanału lub nie klika gdzie indziej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uważam, że długo będziemy czekać na porozumienie, na uspokojenie sytuacji, bo po prostu nikt tego nie chce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruba kreska czy gruba gumka - rzecz związana jest z pojęciem sprawiedliwości.

Polityka, o jakichkolwiek korzeniach lub bez, polityką pozostanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Boję się, że nie ma szans na załatwienie czegokolwiek w sposób, o jakim piszesz. Sęk w tym, że politycy obu partii wywodzą się ze wspólnego pnia - za wiele między nimi powiązań i za wiele zaszłości. Kiedyś zabrakło czystego, chirurgicznego cięcia, zamiast tego mieliśmy nieszczęsną grubą kreskę, przez którą wciąż babrzemy się w przeszłości notabli, zamiast pracować nad przyszłością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta zgadzam się z Tobą co do manipulacji , niedomówień itp. Tylko ja uważam, że wiele spraw i problemów można załatwić w bezpośrednich rozmowach. Takie wywrzaskiwanie przed (jasne, że w światłach jupiterów, nie kamer) kamerami jest dla mnie "graniem pod publiczkę". Brak autorytetów to rzeczywiście duży problem, dużo czasu będzie potrzeba abyśmy takie autorytety znaleźli, niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.