Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Bartku trzymam za ciebie kciuki. Bądź tak czy inaczej obecny na W24 i walcz o swoje przekonania. Nikt nie ma prawa ich eliminować z tej tu przestrzeni.

Zawsze walczyłeś z godnością, fair, merytorycznie i masz ten honor, żeby być obrońcą opinii mniejszościowych i agresywnie atakowanych. Co widać po komentarzach, jeśli by ktoś sądził, że geje i lesbijki są łagodni jak baranki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyszło LBGT z worka (po terapii konwersyjnej)

Niedawno 50-letni Paulk wykonał trzeci coming-out. Pierwszego dokonał jako nastolatek, kiedy ogłosił światu, że jest gejem; drugiego - jako trzydziestoparolatek, kiedy twierdził, że się wyleczył i już nie jest gejem. Tym razem wydał następujące oświadczenie: „Byłem rzecznikiem ruchu »byłych gejów «, wspólnie deklarowaliśmy, że orientacja seksualna może być zmieniona przez zbliżenie do Boga, intensywną terapię i silną wolę. Kiedyś naprawdę w to wierzyłem. Ale choć wiele się w moim życiu zmieniło, odkąd jestem chrześcijaninem, orientacja się nie zmieniła. Chcę powiedzieć jasno: nie wierzę, że terapia konwersyjna zmienia orientację seksualną; odwrotnie - wyrządza wielu ludziom wielką szkodę”.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,13889454,Amerykanin_John_Paulk__ktory_dzieki_wierze_w_Boga.html?bo=1#ixzz2T3LO3MDI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Janku, też nie wiem czy mózgi się kurczą czy ludzie coraz głupsi się rodzą, skoro nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Oczywiście nikt panu nie zabroni myśleć, że napisałem coś chociaż wcale tego nie napisałem, ale to już problem pana i pańskiego przewrażliwienia na niektórych punktach. Ja do idioty pana nie porównam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.05.2013 16:50

Panie Grzegorzu, tylko że autor napisałby, iż Natanek został wykluczony lub potępiony przez władze kościelne w polsce, a poza tym to taki tam sobie wyjątek, nie uogólniajmy.

Sam zaś pisze o środowisku całym LGBT (tytuł), a tak naprawdę opisuje jedną wypowiedź. I to z zagranicy.

:-x

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ksiądz Natanek twierdzi, że internet, Harry Potter i gry komputerowe to dzieło szatana.

Naśladując autora mógłbym na podstawie jego wypowiedzi napisać "demaskujący" artykuł o tym jak to prawdziwym celem kościoła jest zniszczenie internetu, zlikwidowanie rynku gier komputerowych i ponowne wprowadzenie inkwizycji. Tylko po co miałbym to napisać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.05.2013 15:48

Pani Olu, nie "porównuje" tylko zrównuje.

Autor wskazuje w tytule, że artykuł dotyczy środowisko LGBT. W zajawce doprecyzowuje: "Właśnie pojawiła się kolejna informacja o prawdziwych zamiarach tych środowisk. Dać im palec, to urwą rękę". Dalej we wstępie pisze, że najpierw LGBT chciało zalegalizować homoseksualizm, potem związki partnerskie, małżeństwa homoseksualne, po czym dodaje "pedofilii i innych zaburzeń". Jak więc nazwać kogoś, kto stawia na jednym pionie pedofilię oraz homoseksualizm? Mnie przychodzi na myśl słowo "debil", "idiota", etc. A pani, pani Olu?

PS. Dwa dni temu młody tata z Frondy udowadniał w swoim artykule, że ci przyjezdni z Fuck For Forest to "zboczeńcy" i "dewianci". Tydzień temu autor tego artykułu (hmm, to nie artykuł, to wolna myśl :) nazywał "pedofilami" prof. Starowicza i dwie wiceministry, ponieważ wygłosiły na konferencji poglądy niezgodne z jego poglądami. Nie wiem, czy to mózgi się kurczą?, czy ludzie coraz głupsi się rodzą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku - Fraus latet in generalibus

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sama sobie Pani zaprzecza. Skoro nie zrównuje, to nie zrównuje i nie jest to kwestia umawiania się na nieostrą mniejszość. Nie wiem co jest bulwerującego w tych tekstach, skoro nawet uznane autorytety działające na rzecz LGBT dokonują takich porównań (a nawet bardziej dosadnych).

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Bartłomiej Bąk: "Panie Janku, w którym miejscu zrównałem pedofilię i homoseksualizm?"

Panie Bartłomieju, pozwolę sobie posłużyć kilkoma Pana cytatami z wcześniejszych dyskusji (cytaty dosłowne, kopiowane, ortografia niepoprawiana):

(...) " jednak jeśli chodzi o homoseksualizm i pedoflie to jest tu bardzo wiele podobieństw..." (...)

(...) " "A jest taki, że rodziny homoseksualne istnieją i będą istnieć - czy to się komuś podoba, czy nie." To samo można odnieść do pedofili. Czy tego chcemy czy nie to takie osoby żyją, ale nie oznacza to od razu że mamy to tolerować. Nawet pomimo faktu, że pedofilia znana jest od starożytności i jest równie naturalna jak homoseksualizm..."

(...)"Argument pedofilski nie zużył się, bo jest logiczny, pedofile walczą o swoje prawa a u nas pierwsze dzwony już biją od folwarku palikota." (...)

"Pani Olu, proszę to powiedzieć pedofilom. W końcu niektórych krajach i grupach etnicznych to jest legalne. Jeszcze pani cytat: "Prawo do życia w zgodzie z własną psychoseksualnością to, jak najbardziej, jedno z praw człowieka.""

Pan porównuje homoseksualizm i pedofilię, jako zjawiska sobie równe w każdej dyskusji na temat LGBTQ i Pan o tym dobrze wie. Nie musi tu nawet chodzić o znak równości całkowity, umówmy się, że zamiast "równa się" stawia Pan "jest równe/mniejsze od".
Co jest równie bulwersujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Janku, w którym miejscu zrównałem pedofilię i homoseksualizm? Pan wskaże palcem bo nie jestem tak wielce oświecony w czytaniu własnego tekstu jak pan:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.