Facebook Google+ Twitter

Wyszukaj sobie kredyt w internetowej porównywarce

Ostatnie doniesienia o kryzysie finansowym z pewnością niejednemu zmroziły krew w żyłach, a szczególnie starającym się właśnie o kredyt hipoteczny. Z odsieczą zagubionym w nowej sytuacji przychodzi HipermarketFinansowy.pl.

Nowy serwis, czyli uruchomiona właśnie Hipermarketfinansowy.pl porównywarka finansowa pozwala na proste i wygodne porównanie kredytów, ubezpieczeń oraz pożyczek i wybranie najbardziej opłacalnej oferty. Przez opłacalność rozumiemy tutaj najkorzystniejszy kredyt czy też pożyczkę z punktu widzenia klienta a nie banku. Tak właśnie działa nowy portal – analizuje wszystkie koszty (również te ukryte zazwyczaj wewnątrz umowy albo drobnym druczkiem) i przedstawia nam finalną ratę, którą przyjdzie zapłacić.

Jak zapewniają twórcy portalu, szczególny nacisk został położony na wiarygodność generowanych zestawień. W serwisie HipermarketFinansowy.pl znajdziemy więc skrupulatnie analizowane rankingi aktualnych ofert instytucji finansowych oraz co równie ważne, absolutny brak reklam banków, czy też towarzystw ubezpieczeniowych.

Ciekawą funkcją nowego projektu, która ma pojawić się w najbliższych tygodniach będzie możliwość automatycznego sprawdzenia zdolności kredytowej. To dobra wiadomość szczególnie dla tych, którzy jak niżej podpisany spędzili wiele godzin biegając po bankach i wypełniając stosy druków podczas walki o kredyt na własne "M".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.