Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18049 miejsce

Wyszukiwarka nagrobków w większych miastach

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki coraz bliżej. Tylko co zrobić, gdy nie pamiętamy gdzie dokładnie jest miejsce spoczynku osoby, którą chcemy odwiedzić?

Wyszukiwarka nagrobków / Fot. http://www.cmentarzekomunalne.com.pl/mapa.htm1 listopada obchodzimy Wszystkich Świętych, rzymskokatolicką uroczystość ku czci wszystkich świętych. Zaraz następnego dnia obchodzone są Zaduszki, w który to dzień powinniśmy pójść na groby, by zapalić świeczkę, która będzie dawała światełko w tunelu wszystkim tym, którzy już od nas odeszli.

W dużych miastach cmentarze są ogromnych rozmiarów. Posiadają setki uliczek, które nie do końca są rozplanowane po naszej myśli. Zazwyczaj, gdy jest pochowany nam ktoś bardzo bliski, to wiemy doskonale gdzie znajduje się grób. Ale co zrobić w momencie gdy nie znamy trasy? Większe miasta wyszły na przeciw naszym kłopotom i stworzyły internetowe wyszukiwarki nagrobków. Oto niektóre z nich:

Wrocław
Warszawa: http://www.cmentarzekomunalne.com.pl/mapa.htm
Poznań: http://www.poznan.pl/mim/public/necropolis/
Inne: http://polskie-cmentarze.com/artlook/

Teraz nie możemy tłumaczyć się, że nie znajdziemy czyjegoś grobu. Powiadają, że to nie zmarli potrzebują nas, ale że to my potrzebujemy zmarłych. Może i coś w tym jest, ale pamiętajmy, że dla nich światła nigdy za wiele.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.