Facebook Google+ Twitter

Wywiad z Andrzejem Piasecznym przed koncertem w Częstochowie

12 września w Częstochowie odbył się koncert Andrzeja Piasecznego. Przed koncertem miałem okazję porozmawiać z tym artystą.

Andrzej Piaseczny / Fot. Arkadiusz GrząśZ zapowiedzi na banerach oraz na stronie Urzędu Miasta Częstochowy dowiedziałem się, że wystąpi u nas Andrzej Piaseczny. Skoro tak, to trzeba zrobić z nim wywiad! Dlatego napisałem e-mail do menagerki, podając, że jestem dziennikarzem naszego serwisu. Wysłałem e-mail 7 sierpnia i po miesiącu dostałem zgodę. Obostrzenia: miałem tylko 10 minut. Dodam od siebie, że Piasek naprawdę jest sympatycznym i miłym człowiekiem.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania wywiadu z Andrzejem PiasecznymWybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

bardzo podoba mi się ten wywiad, bo zamiast czytać mogę posłuchać :) wiadomo, że na początku nic nie będzie idealne, ważne, że się starasz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"staramy się, cały czas do przodu ale staramy się, ogólnie cały czas do przodu i staramy się" :D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

I Damianie dzięki Tobie dowiadujemy się, że w Częstochowie coś się dzieje. A czy to kogoś zainteresuje to już mniejsza o to, bo jak wiadomo jedni lubią jak mu grają cyganie, drudzy jak mu buty śmierdzą. Ty robisz swoje, o czym już wspominałeś i tak trzymaj!
5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mi się podoba, bo niekonwencjonalne. Mało kto z nas wstawiłby wywiad w takiej formie, no nie?;p
Pomysł bardzo fajny, każdy z nas uczy się i doskonali przez całe życie, a jeśli nie będziemy próbować, to niczego nie osiągniemy. A Damian jest na dobrej drodze ku temu i jak powtarza: 'Cały czas do przodu'.
=)
Tak trzymać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje tym co skomentowali czy dobrze czy źle. Kasiu co do fragmentów wywiadu to może i masz rację ale to pierwszy taki nagrywany więc jeśli coś przeszkadza to wybacz. Staram się pokazywać, że jednak w tej Częstochowie coś się dzieje. Nie wiem czy są to rzeczy interesujące czy nie ale chcę pokazać, że można. Uważam, że liczą się chęci i że czegoś się nauczę. Dziennikarstwo naprawdę jest trudną sztuką nawet robiąc galerię. Nawet jak dostaję zwrot materiału z uwagą od redakcji staram się poprawiać. Człowiek się uczy całe życie. Jednemu o przychodzi łatwiej i szybciej a drugiemu trudniej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Damian! Pierwszy raz widzę taką formę wywiadu na w24 i szczerze mówiąc, bardzo mi się podoba:D. Tak trzymaj! :) 5+.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Standardowy ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To tym bardziej wielki plus! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Anno właśnie był standartowy mail

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stres jest! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.