Facebook Google+ Twitter

Wywiad z Asią Ash - nową twarzą polskiej muzyki

Współautorzy: Łukasz Zub Mateusz Zub

Znana z programu "Nowa Generacja" oraz laureatka nagrody Nowa Twarz podczas Eska Music Awards 2011 znalazła chwilkę czasu, by opowiedzieć o swoich muzycznych inspiracjach czy trasie koncertowej na Dalekim Wschodzie.

Asia Ash, a właściwie Joanna Holubińska / Fot. Piotr DrabikAsia Ash, a dokładnie Joanna Holubińska, swoją karierę muzyczną rozpoczynała jako wokalistka w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, skąd pochodzi. Występowała w telewizyjnych programach rozrywkowych m.in. "Szansa na Sukces" oraz "Droga do Gwiazd", czego efektem stał się udział w musicalu "Kwiaty we Włosach". Była najmłodszą wokalistką obsady (17 lat), zagrała spektakle w całym kraju. Od tego momentu kilkakrotnie zmieniała styl muzyczny.

Dziś, bez dwóch zdań przyznaje, że jest bez pamięci zakochana w muzyce klubowej oraz w live actach, które wykonuje z największą przyjemnością. Na początku 2010 r. Asia Ash została zaproszona do udziału w projekcie klubowym Pink Busters, gdzie wraz z przyjaciółmi tworzy autorski materiał oraz koncertuje w największych klubach w całej Polsce. W zeszłym roku Asia Ash odbyła również tournee po Chinach, gdzie zagrała 7 koncertów. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, który zaskoczy słuchaczy świeżością i doskonałym brzmieniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.