Facebook Google+ Twitter

Wywiad z Justyną Tomańską managerem zespołu VOLVER

Mariusz i Justyna od kwietnia są szczęśliwymi rodzicami Zosi. Poprosiłam panią Justynę o krótki wywiad dla Wiadomości24.pl. Pani Justyna jest pisarką i managerem zespołu VOLVER.

Szczęśliwa rodzinka, czyli: Mariusz, Justyna i mała Zosia / Fot. Z albumu autorki/ zdjęcie rodzinnePani Justyna jest pisarką zakochaną dosłownie po uszy w maleńkiej córeczce. Jaka jest? Z natury radosna, wesoła. Ma w sobie wiele czułości i autentycznego ciepła.

Jak organizuje sobie Pani czas, przy małej Zosi?Jest Pani managerem zespołu VOLVER, czy zabiera Pani córeczkę do pracy?
Działam raczej spontanicznie,na luzie,moja praca zezwala mi na to aby moje dziecko towarzyszyło mi podczas niektórych obowiązków. Bycie managerem jest absorbujące, ale komfortowe dla mam, można być cały czas z dzieckiem. Nie trzeba się przed nikim tłumaczyć.
Bardzo dużo pomaga mi mój partner, który jak nikt inny rozumie moją sytuację, oboje jesteśmy z tej samej branży. Zosia tylko sprawiła, że teraz wszystko ma sens. Chce mi się bardziej pracować, aby móc zapewnić jej jak najbardziej komfortowe życie, dać to, czego ja nie miałam.

Mariusz Totoszko z córeczką Zosią / Fot. Z albumu autorki/ zdjęcie rodzinneCzy jest Pani szczęśliwa?
Bardzo! Zakochałam się w Zosi, ale ponownie też zakochałam się w jej tacie - Mariuszu. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obrączki. Wstając o 4.00 rano jestem bardzo zmęczona, ale też bardzo szczęśliwa. Nie znałam tego uczucia wcześniej.

Co chciałaby Pani powiedzieć czytelnikom Wiadomości24.pl?
Bardzo wiele mogłabym powiedzieć (uśmiech). Do Pań: maksymalnie angażujcie waszych Justyna Tomańska z ukochanym Mariuszem / Fot. Z albumu autorki/zdjęcie rodzinnepartnerów w wychowanie dziecka. Bądzcie wymagające, kapryśne i wykorzystujcie okres ciąży na zabawę w księżniczkę. Niech was rozpieszczają! To jedyny okres, kiedy mężczyzna nie potrafi odmówić. I nie miejcie wyrzutów sumienia.

Dziękuję za miłą rozmowę.

Oglądaj też fotogalerię: Czy zespołowi Volver uda się podbić muzyczny rynek?Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.