Facebook Google+ Twitter

Wywiad z Kariną Hadyńską, kandydatką do rady powiatu poznańskiego

Daj mi szansę - nie zmarnuję jej. Sławosz Michałowski rozmawiał z Kariną Hadyńską, kandydatką na radną powiatu poznańskiego.

Mecz sponsorowany przez "Niezależni dla powiatu". Kandydatka do rady powiatu Karina Hadyńska i kandydaci z "Przyszłość Gminy" do Rady Gminy od lewej: Artur Wojciechowski, Tomasz Dybizbański oraz Piotr Hojeński. / Fot. Artur Wojciechowski
Sławosz Michałowski: Jest pani znana w Kostrzynie Wlkp. jako handlowiec, a kim jest pani z wykształcenia?

Karina Hadyńska: posiadam wykształcenie turystyczne, specjalista do spraw turystyki o specjalizacji organizacja ruchu turystycznego. Ważny w moim zawodzie jest szeroko pojęty kontakt z ludźmi.

SM: Czy takie wykształcenie jest potrzebne na tym stanowisku?

KH: Oczywiście. Jestem otwarta na ludzi i szybko nawiązuje kontakty. Obecnie nie udzielam się w turystyce, ale podczas studiów prowadziłam wycieczki. Jestem też pilotem wycieczek i mam doświadczenie w tym zakresie. Praca przy organizacji i realizacji imprezy turystycznej wymaga kontaktu z ludźmi, na pewno to doświadczenie przyda się także w pracy radnej.

SM: Startuje pani jako kandydat z gmin Kostrzyn Wlkp- Pobiedziska- Kleszczewo. Jakie są pani kontakty z pozostałymi gminami?

KH: Szczerze? Z Pobiedziskami jestem związana trochę rodzinnie, ale nie żyję w tym środowisku. Wiem, że to świetnie rozwijająca się gmina, trochę lepiej niż Kostrzyn. Tulce i Gowarzewo z gminy Kleszczewo, największe ośrodki w tej gminie, znam z przejazdu. Byłabym chętna do nawiązania kontaktów, bo chcę reprezentować cały ten okręg, a nie tylko moją gminę.

SM: Na radnego powiatu startuje w tych wyborach 55 kandydatów. Dlaczego wyborca miałby właśnie na panią oddać swój głos? Jakie są Pani priorytety?

KH: Chciałabym promować nasze gminy i walczyć o ich rozwój. Nie chce nic obiecywać, bo można dużo rzeczy zaproponować, a później szybko zapomnieć o tym. To co będzie można zrobić to zrobię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

bolek Pisiorek
  • bolek Pisiorek
  • 20.11.2010 17:47

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podejrzewam, że pani Hadyńska wie, a współpracę z organizacjami pozarządowymi zaczęła właśnie od tego stowarzyszenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hanka
  • Hanka
  • 17.11.2010 09:47

Ciekawe, że pani nie miała do czynienia z organizacjami pozarządowymi, ale ze stowarzyszeniem "Niezależni dla Powiatu" współpracuje. To jak to jest Pani kandydatko, wie Pani co to są organizacje pozarządowe, czy nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bozena G
  • Bozena G
  • 16.11.2010 19:39

Myślę, że można jej zaufać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
_skrzynka
  • _skrzynka
  • 16.11.2010 18:24

Szczera, sympatyczna osoba, na której można zawsze polegać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.