Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2541 miejsce

Wywiad z Łukaszem Faustmannem - wokalistą zespołu Faust&M

Łukasz Faustmann to młody, 23-letni pochodzący ze śląska wokalista zespołu Faust&M.

Fot. Łukasz Faustmann / Fot. Fot. ze zbioru Lukasza FaustmannŁukasz Faustmann, to młody wokalista zespołu Faust&M pochodzący z Górnego Śląska. Muzyka jaka wykonuje jest w kanonie Disco Polo. Twórca piosenek pt. "Bonga Bonga" oraz "Córusia tatusia".

Jak zaczęła się Twoja przygoda z muzyką?

Łukasz Faustmann: Moja przygoda z muzyką disco polo i dance zaczęła się dawno, ale tak naprawdę dwa lata temu podczas castingu do programu Disco Star 2 Edycji.


Jak doszło do powstania Twojego zespołu Faust&M?

Podczas głównego castingu do 2. edycji programu Disco Star w Warszawie poznałem paru ludzi, którzy odkryli we mnie potencjał i ukierunkowali mnie w tym gatunku muzycznym. Mój zespół sam założyłem .Składa się z lidera Lukasz Faustmann i tancerek. Większość po koncertach sam występuje.


Masz jakieś muzyczne wzorce i inspiracje?

Moim muzycznym wzorcem z muzyki Disco Polo i dance jest Marcin Miller z zespołu Boys, ponieważ miałem okazje poznać Pana Marcina wiem jakim jest człowiekiem.Jest obyty ze sceną i ma długotrwały staż na scenie muzycznej.Wydał dużo hitów i od 20 przeszło lat jest na topie. Z zagranicznych wokalistów cenię Michaela Jacksona obecnie już nie żyjącego,ale jego dobytek artystyczny jest na tyle duży ze nigdy nie przestanie istnieć.


Dlaczego akurat muzyka Disco Polo?

Tworzę muzykę Disco Polo,pisze teksty,ponieważ jest to dobry pomysł na życie. Idzie połączyć pasje z zarabianiem dużych pieniędzy a przy okazji każdy kto idzie na imprezę czy na dyskotekę słucha i tańczy przy muzyce Disco Polo i Dance.Hehe ... Nie rozumiem stereotypu,że muzyka Disco Polo i Dance jest na niżu z gatunków muzycznych. Właśnie teraz w 2015 roku jest na szczycie wśród innych gatunków muzycznych.


Wystąpiłeś w programie talent show: Disco Star oraz w 5.edycji Top Model. Co dały Ci te programy?

Brałem udział w programie Disco Star na antenie Polo Tv. Dzięki temu programowi zyskałem powstanie zespolu Faust&M.Obecnie zespół istnieje i trwa już 1,5 roku i cieszy się dobrą renomą. Natomiast biorąc udział w Top Model 5 Edycji 2015. Przeszedłem do top 100 uczestników do głównego castingu jury. Poznałem jury bardzo sympatyczne i uczestników. Z Panią Asią Krupą mam dobre relacje.Tak jak ja troszczy się o zwierzęta. Jury powiedzieli,żebym przyszedł za rok oraz abym nabrał trochę masy i rzeźby. Obecnie pracuje nad masą mięśniową i za rok wracam do Top Model 6 edycji,aby być Top Model. I wonna be top Model edicion 6.


Rodzina i znajomi wspierają Ciebie w muzycznej karierze?

Rodzina owszem wspiera mnie w robieniu kariery i znajomi, lecz wiadomo, że oprócz robienia kariery trzeba mieć zawód, dlatego, że kiedyś sława może minąć. I co wtedy??? więc warto mieć ukończone studia. Obecnie kończę prawo w biznesie.


Występy przed publicznością tremują Ciebie? Na jakich największych imprezach wystąpiłeś już?

Miałem zaszczyt wystąpić w Listopadzie 2014 w Lodź Arenie podczas Lodź Disco Fest wśród: Boys, Weekend, Etna, Mario Bischin, Exeited i wielu innych.


Jakie są Twoje muzyczne marzenia?

Moim wielkim marzeniem jest zrobić światową karierę w USA. Myślę, że niedługo może to marzenie się spełnić, gdyż otrzymałem dwie propozycje z agencji modeli i modelek ze Stanów i zastanawiam się nad jedną z nich. Myślę, że dzięki temu także i tam będę mógł rozwijać swoją muzyczną karierę.


Dziękuję za rozmowę i życzę samych sukcesów i spełnienia marzeń.


Dariusz Trybuła


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.