Facebook Google+ Twitter

Wywiad z PannąJoannąMakeUp czyli kulisy życia na You Tube!

  • x xx
  • Data dodania: 2013-09-26 17:49

Pod nazwą PannaJoannaMakeUp kryje się pozytywnie nastawiona do życia osoba, która postanowiła podzielić się swoja pasją z szerszym gronem. Jej kanał osiągnął ogromną popularność i liczy już ponad 35 tysięcy widzów! Zapraszamy!

Sonda

Czy oglądasz vloga Asi?

 / Fot. . O:Zacznijmy może od organizacji czasu. Jak wiadomo nagranie filmu nie jest łatwym zajęciem, a co dopiero jego obróbka. Na dodatek nowości muszą się pojawiać dość często, by nie zaniedbywać widzów. Jak sobie z tym radzisz i godzisz swoją pasję z pracą, studiami?

Asia:To kwestia dobrej organizacji. Plan dnia to u mnie podstawa. Kiedy wszystko się zaplanuje, to praca idzie łatwiej i sprawniej. Jeśli chodzi o YouTube to mam osobny zeszyt, w którym zapisuję pomysły na filmiki i plan na cały miesiąc. To może wydać się lekko dziwne i pedantyczne, ale wiem, że u mnie taki sposób zdaje egzamin. Prawda jest też taka, że im więcej mamy obowiązków, tym lepiej jesteśmy zorganizowani .

O:A co jest dla Ciebie najważniejsze? Gdybyś musiała z czegoś zrezygnować byłby to YouTube czy nauka i znajomi?

Asia:Starałabym się działać tak, aby niczego nie zaniedbywać i z niczego nie musieć rezygnować, bo wszystko jest dla mnie bardzo ważne. Jeśli jednak bym musiała... Hmm... Z pewnością nie zrezygnowałabym z rodziny i przyjaciół. Może jednak nie gdybajmy, oby taka sytuacja nigdy nie nastąpiła.

O:Co Cię skłoniło do nagrywania filmów? Może był ktoś kto Cię do tego szczególnie zainspirował?

Asia:Chyba to, że tak dużo mówię. Nie miałam się z kim podzielić moimi urodowo – modowymi odkryciami oraz nowinkami, więc założyłam kanał na YouTube. Trafiłam przypadkowo na filmiki innych vlogerek, wciągnęło mnie do tego świata i zapragnęłam być jego częścią.

O:Czy zawsze emanujesz takim pozytywnym podejściem do życia jak w filmikach na swoim kanale?

Asia:Staram się. Wiadomo, że każdy ma słabsze chwile, ale myślę, że jak podchodzi się do życia z uśmiechem to staje się ono łatwiejsze. Poza tym dobra karma wraca, przekonałam się o tym nie raz. Wysyłając w świat pozytywną energię, wraca ona do nas ze zdwojoną mocą.

O:Masz jeszcze jakieś inne hobby poza vlogowaniem?

Asia:Większość rzeczy, które robię jakoś wiąże się z vlogiem. To szeroka dziedzina i jest wokół niej sporo aktywności. A tak poza tym, to uwielbiam oglądać filmy, aczkolwiek wybitną znawczynią bym się nie nazwała.

O:Co dał Ci YouTube?

Asia:Sporo. Począwszy od diametralnej zmiany wyglądu, po ogromną zmianę charakteru. Stałam się bardziej pewna siebie, silna, zdecydowana, mam nadzieję, że troszkę mądrzejsza. Prowadzenie kanału uczy, i to bardzo. To piękna sprawa ile nowych rzeczy można się dowiedzieć mając tylu widzów. Oczywiście YouTube dał mi też nowe, wspaniałe znajomości. To bardzo cenne.

O:Jak myślisz, gdzie zmierza nasze społeczeństwo poprzez tzw. „hejtowanie” i nie konstruktywną krytykę? Jak sobie z tym radzisz?

Asia:Gdzie zmierza? Chyba nie postawiłabym tak tego pytania. “Hejt” zawsze był i będzie. W internecie może troszkę inaczej go widać i jest go więcej, bo pozwala na to anonimowość. Niestety, na złe słowa trzeba się uodpornić. Jeśli wiesz, że ktoś nie chce Ci pomóc, to po co zwracać na niego uwagę? Kiedy ktoś chce zrobić Ci tylko krzywdę i zadać ból – trzeba uciekać. Jeśli ktoś udziela Ci porad, nawet używając do tego mocnych słów, warto to przemyśleć, jeśli jednak jest to czysty jad, szkoda własnego zdrowia i nerwów.

O:Czy zakładając swój kanał wiedziałaś, że Twoje filmiki będzie oglądać tak ogromna publiczność i w pewnym sensie osiągniesz przez to popularność?

Asia:Zielonego pojęcia nie miałam. I właśnie to sprawia największą radość. Cieszysz się z 10, 100, 500 widzów, aż tu nagle: bum! i jest ich ponad 30 tysięcy. Piękna sprawa. Ja cieszę się z każdego widza. I myślę, że nie powinno się o tym nigdy zapominać, każdy jeden widz jest na wagę złota . Myślałam, że moja przygoda skończy się na kilku stekach i czasem sama nie dowierzam, że jest to taka liczba. Spora. To tak jakby oglądało mnie prawie całe miasto, z którego pochodzę . Wow!

O:Planujesz się rozwijać? Może uchylisz nam rąbek tajemnicy jak widzisz siebie za kilka lat?

Asia:Rozwijać się trzeba. Życie bez rozwijania się byłoby okropnie nudne i smutne. Nie mówię tu tylko o YouTube. Jeszcze nie wiem gdzie będę za kilka lat. Staram się żyć chwilą i skupiać się na tym co jest teraz. Za parę lat mogę Ci powiedzieć gdzie jestem.

O:Na koniec, chciałabyś coś dodać dla swoich widzów?

Asia:Wszystko co mam Im do przekazania mówię na kanale . Ale coś, co mogę powtarzać bez końca to słowo: dziękuję. To, że mam w sobie takie pokłady energii, to głównie Wasza zasługa. W związku z tym wysyłam Wam jej trochę i życzę dużo uśmiechu .


Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy do subskrybowania Asi na You Tube, aby dostawać powiadomienia o najnowszych filmach!

LINK DO KANAŁU:
http://www.youtube.com/user/PannaJoannaMakeUp

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.