Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7349 miejsce

Wywiad z Rolandem Pieczkowskim

Roland Pieczkowski - postać stworzona przez mass media. Jeśli nie wiesz kim jest, jeśli go nie widziałeś, wystarczy wpisać jego nazwisko w Google. Ale czy warto?

Finałowy koncert "Szansy na sukces". 2005 r. / Fot. PAP Szymon PulcynW jakich programach brałeś udział?
- Pierwsza była „Szansa na sukces” z piosenkami Bohdana Łazuki. Następnie wziąłem udział w "Idolu",
śpiewałem piosenkę „Love me tender” Elvisa Presleya. Później znów brałem udział w „Szansie na sukces” w repertuarze Kasi Klich. Podczas nagrania podrywałem ją, gdyż jest seksowną kobietą. Od razu mówię - nie jestem gejem, jak to można przeczytać w internecie. Również nic nie mam do ludzi o tej orientacji.

20 października 2004 byłem w programie „Ja tylko pytam”. Po raz drugi byłem w "Idolu" w lutym 2005 roku. 7 maja 2005 wystąpiłem w półfinale „Szansy na sukces”, gdzie zrobiłem do połowy striptiz. Brałem też udział w „Idolu Extra”, śpiewałem piosenkę „Telefony” z repertuaru Republiki. Jestem widoczny w początkowej scenie filmu „Plac Zbawiciela”. W 2005 roku określałem imiona w programie MTV.

Brałem również udział w tańcu erotycznym w iTV, gdzie szukałem partnerki i także się trochę promowałem. 13 lutego 2007 byłem w „Rozmowach w toku” w odcinku pt. "Chcę być sławny". Brałem również udział w reklamie z okazji 10-lecia Media Marktu. To by było wszystko, ale planuję w najbliższym czasie pewien show TVNowski. Zaskoczę wszystkich tak samo jak tym, że wrzuciłem na YouTuba hip-hop w moim wykonaniu.

Czym się aktualnie zajmujesz?
- Jestem kolporterem bezpłatnej gazety „Echo Miasta”. Ponieważ przygotowuję program w telewizji iTV, zgłosiłem się do jednego z centrów żywieniowo-społecznych, aby mieć pieniądze na życie.

Weźmiesz udział w kolejnej edycji „You can dance” ?
- Nie, ponieważ wole show, które będzie rozwijało moje zdolności a nie zamykało się w jednym obrębie.

Jaki jest ulubiony film Rolanda Pieczkowskiego?
- Nie mam jednego ulubionego filmu, ale jeśli chodzi o klasykę kina to na pewno „Zakonnica w przebraniu”, ponieważ jest to śmieszna komedia, gdzie jest mnóstwo przebieranek. Również lubię „Poszukiwany, poszukiwana”. Dla mnie dziwną sprawą jest dzielenie przez ludzi: to są filmy dla dzieci, to dla nastolatków, to dla dorosłych. Oglądam wszystkie filmy z jajem, z humorem, z finezją. Lubię produkcje filmowe, które pokazują, że ktoś na scenie jest gwiazdą a w życiu normalnym człowiekiem.

O czym marzysz?
- Znaleźć fajną dziewczynę, związać się z nią - bo na razie jestem sam - i być szczęśliwym. Uregulować sprawy z mieszkaniem odnośnie tego, co mi matka zgotowała. Założyła mi sprawę o eksmisję tylko, że sąd przyznał mi dom przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa i w tej chwili eksmisja jest wstrzymana. Widocznie moja matka lubi chodzić po sądach i dlatego założyła sprawę. Powiedziałbym, że to jej pasja życiowa.

Jakiego jesteś wyznania?
- Jestem ateistą, aczkolwiek wierzę, że możemy mieć kontakty ze zmarłymi. Mam taką zasadę, że jak czegoś nie dotknę to nie uwierzę, ponieważ jest dużo oszustwa na tym świecie. Wierzę, że można mieć zdolności parapsychologiczne, wierzyć w wampiry energetyczne, wilkołaki i tego typu rzeczy, które mogą być niebezpieczne. Mam także taką zdolność, że umiem określić osoby po imieniu i robię to w 90 proc. bezbłędnie. Więc powtarzam - jestem ateistą, nie uznaję Kościoła katolickiego i kleru oraz żeby ktoś żył w biedzie a drugi jeździł limuzynami i miał kochanki. Mówię o tym głośno chociaż wiem, że nie wszystkim to się podoba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

... do naga za dopłatą...

O rany.


Śmieszny człowieczek... Żałosny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.