Facebook Google+ Twitter

Wywiad ze "Wściekłym Bykiem"

Rozmowa z pięściarzem Pawłem Wolakiem, którą przeprowadził Kurt Wolfheimer dla serwisu Fightnews, przed zwycięskim pojedynkiem z Vinroyem Barrettem.

 / Fot. PlakatPaweł, jak się czujesz?
- Czuję się świetnie, wszystko idzie zgodnie z planem.

Jak minął obóz przygotowawczy przed walką z Vinroyem Barrettem?
- Wszystko idzie dobrze i już prawie skończyliśmy nasze treningi. Mamy jeszcze dwa dni, wtorek i środę, które będą lżejszymi dniami w gymie. Zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić. Jestem w formie i gotowy do walki, już nie mogę się jej doczekać.

Twoim przeciwnikiem w piątkowy wieczór będzie gwiazda serii Contender Vinroy Barrett. Co wiesz o nim?
- Widziałem go już wcześniej, to sprytny facet. W swojej ostatniej walce, walczył 10 rund z Jurijem Foremanem czołowym zawodnikiem wagi junior średniej. Wiem, że nie będzie on w stanie poradzić sobie z presją jaką na niego narzucę.

Zmieniłeś ostatnio trenerów. Kim oni są i jakie korzyści odniosłeś z tych treningów?
- Trenuję z Tommy Brooksem, któremu idzie świetnie w strojeniu mnie. Jestem teraz innym pięściarzem. Dalej narzucam ciągłą presję na swojego rywala, ale to mądra presja za lewym prostym. Pomaga mi także świetny trener Kendalla Holta. Trener od przygotowania siłowego i kondycyjnego Harold Brenner doprowadził mnie do szczytowej formy i jestem gotowy do walki.

Z kim sparowałeś podczas przygotowań do pojedynku?
- Miałem bardzo dobre sparingi z Ossie Duranem.

Związałeś się ostatnio z grupą DiBella Entertainment. Jakie płyną z tego korzyści dla ciebie?
- To moja pierwsza walka z DiBella Entertainment. Tak jak widziałeś w ostatnią sobotę, grupa ta posiada kilku dobrych zawodników. Andre Berto (pięściarz DiBella) pokonał ostatnio Juana Urango, a Kermit Cintron (pięściarz DiBella) zwyciężył Alfredo Angulo. Mam nadzieję, że Lou DiBella dojrzy we mnie to samo co w tych bokserach i zacznie mnie promować w górę. Potrzebuję kogoś takiego jak on. On ma terminy w telewizji. Poczyniłem duże postępy i jestem młodym pięściarzem. Staję się lepszym zawodnikiem każdego dnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.