Facebook Google+ Twitter

Wywołał lawinę darów. Sprzedał terenówkę, by pomóc dziecku kolegi

Początkowo wszystko odbyło się w sposób anonimowy. W celu pomocy choremu dziecku, sprzedał terenowy samochód i przekazał koledze pieniądze.

Kajetan z Rodzicami / Fot. Radio Gdańsk / Przemysław WośTen niecodzienny gest dobrej woli w dniu dzisiejszym znajduje swoje miejsce w cogodzinnych komunikatach Radia Gdańsk. Cały dzisiejszy dzień w wymienionej rozgłośni poświęcony jest niezwykłej postawie mieszkańca Słupska, który postanowił sprzedać swój samochód i w ten sposób pomóc choremu dziecku kolegi.
Czteroletniego Kajetana zaatakował nowotwór, z którym nie mogą sobie poradzić polscy specjaliści. Zebrane fundusze pomogą zorganizować wyjazd do specjalistycznej kliniki w Hamburgu, w której lekarze podejmą się próby postawienia własnej diagnozy oraz ustalenia sposobów leczenia.

Tego, że pan Tomasz pozbył się samochodu i w jakim celu, zorientowali się koledzy z grupy off roadowej. Dzięki temu postawa darczyńcy nie pozostała bez echa. Członkowie grupy off roadowej zorganizowali moto show w Ustce, przyciągając kilka tysięcy gości i zbierając kolejne fundusze potrzebne Kajetanowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (41):

Sortuj komentarze:

Z przyjemnością przeczytałem i cieszę się że jednak redakcja przeniosła artykuł tam gdzie jego miejsce. Zdecydowanie jest to tekst, który powinien być z kilka dni na "migaczu" żeby ludzie mogli zauważyć te wspaniałe postawy Polaków, które w mediach są pomijane. (Bo lepiej im się sprzedają morderstwa i inne tego typu...)

Godne podziwu jest nie tylko sprzedanie owego wyjątkowo cennego pojazdu, ale też solidarność off-roadowców, którzy zorganizowali piękną akcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przykrością muszę stwierdzić. Z Panem - o niczym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiem krótko, bo wałkowanie tematu "jaki dział" przez 40 komentarzy mówi samo za siebie. Koń jaki jest każdy widzi. Jałowa dyskusja o niczym, Panie Arturze! (skończyłem - proszę nie odpowiadać, nie przeczytam)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Długo Panie Władku Pan myślał, co dać do porównania?
Może w Pańskim przekonaniu rzeczywiście postawa Pan Tomasza jest tak małostkowa jak Pański komentarz i nie warto było podnosić tematu umiejscowienia artykułu w serwisie W24.
Zdaniem jednak niektórych osób było warto, zdaniem redakcji - ostatecznie również.
Myślę, że pomylił Pan bicie piany z promowaniem ludzkich wartości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Państwo naprawde lubicie dyskusje ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://kotlet.tv/bita-smietana-poradnik - polecam poradnik jak ubić śmietanę. Bicie piany jest w modzie. Od rana do nocy. I apiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu, tak trafił tam w myśl obiecywanych przez Redakcję zmian, które miały polegać na promowaniu jakości. To się nazywa "reforma".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Się działo do południa !
Tekst tak ważny społecznie trafił do ...M3G ?
Panie Rafale :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda! Miał żal do RG, że w jednym przypadku przytoczono jego nazwisko. Cały czas chce być anonimowy, chce pozostać w cieniu tych wydarzeń. To postawa na prawdę godna największego możliwego "orderu"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również wrzuciłam na fb już wczoraj. Cieszę się z informacji pana Rafała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.