Facebook Google+ Twitter

Wyższe sfery smakowania, czyli podniebna podróż kulinarna

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-27 20:21

WyjatkowyPrezent.pl, serwis sprzedający vouchery na prezenty w formie przeżyć będzie obchodzić we wrześniu swoje 5 urodziny. Z tej wyjątkowej okazji, firma postanowiła zorganizować niezwykłe wydarzenie – Dinner In The SkyŸ.

Po raz pierwszy w Polsce atrakcja, która szybko zdobywa popularność na świecie, będzie dostępna dla każdego w dniach 14-16 września w Warszawie.


Pasjonaci z sercem
WyjatkowyPrezent.pl, to pierwszy i największy serwis oferujący prezenty, które dostarczają obdarowanemu unikalne emocje. Przez 5 lat działalności założyciele firmy zamienili aż 55 tysięcy marzeń we wspomnienia. Pracując z ponad 200 profesjonalnymi partnerami zadbali o to, aby realizujący prezent nie zapomnieli danej chwili do końca życia. Obecnie oferta obejmuje około 600 oryginalnych przeżyć od romantycznej kolacji przy kominku, przez weekend w SPA po lot szybowcem czy sesję na strzelnicy.

Podniebna rozkosz podniebienia
Obchodząc 5 rocznicę, WyjatkowyPrezent.pl postanowił uczcić tę okazję na wysokim poziomie… w chmurach! Głodni podniebnych wrażeń lub chętni spojrzenia w oczy króla Zygmunta III Wazy, mogą zaspokoić swój apetyt już w połowie września. Taką możliwość będzie miał każdy, kto zdecyduje się wjechać na platformie podniesionej przez dźwig o nośności 200 ton na wysokość 50 metrów, co odpowiada około 15 kondygnacji wieżowca. Jednorazowo w podniebną, kulinarną podróż mogą udać się 22 osoby. W ciągu 3 dni ponad 800 osób wzniesie się więc w wyższe sfery smakowania. Na górze, oprócz rozkoszy podniebienia będzie czekał zapierający dech w piersiach widok na panoramę warszawskiej Starówki i całej stolicy. Dla każdego taka uczta dostarczy wyjątkowych chwil zapamiętanych do końca życia. Razem z Wyjątkowym Prezentem uczestnicy będą mieli możliwość świętowania również własnych okazji podobnie jak Książę Monako, który podczas takiej kolacji oświadczył się swojej wybrance.

WyjatkowyPrezent.pl, przy współpracy z Dinner In The SkyŸ oferuje 4 opcje: koktajl, śniadanie, lunch oraz kolację w chmurach. Każdą z nich możemy zakupić poprzez stronę internetową za podobną cenę jak w tradycyjnej restauracji. Dodatkowo przeżyjemy jednak niepowtarzalne emocje, nie tylko kulinarne. Na podniebny koktajl wraz z przekąskami wybierzemy się już za 169zł. Śniadanie, zjemy tylko za 268zł. W ciągu dnia na lunch udamy się za 289zł. Rozświetloną nocą Warszawę, można z kolei obejrzeć podczas 4 daniowej kolacji za 399zł. Vouchery na uczty w chmurach dostępne są już dziś na stronie www.wyjatkowyprezent.pl. Dinner In The SkyŸ odbędzie się w dniach 14-16 września 2012 przy ul. Senatorskiej 13/15.
(Public Dialog)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.