Facebook Google+ Twitter

Wyzwania: co tydzień inne propozycje. Dla najlepszych 200 zł

Zmieniamy zasady przyznawania nagrody tygodnia.Od poniedziałku 15 października będziemy przyznawać nagrody dla tych, którzy najlepiej wykonają zadanie tygodnia.

Regulamin nagrody tygodnia Wiadomości24.pl


1. Nagroda tygodnia - 200 zł może zostać przyznana za materiały unikalne: teksty, wywiady, zdjęcia, fotoreportaże, nagrania audio lub wideo. Nagroda może być przyznawana raz w tygodniu (poniedziałek, a jeśli jest to dzień świąteczny - we wtorek) – za cały miniony tydzień.

2. Nagroda może być przyznana jedynie Autorowi (ewent. współautorom), który dokonał rejestracji pełnej i ma dane w profilu umożliwiające identyfikację osoby oraz przesłanie pieniędzy na konto w banku krajowym.

3. Nagroda moze być przyznana Autorowi, który najlepiej zrealizował wyzwanie tygodnia, wyznaczanych co tydzień, w poniedziałki (a jeśli jest to dzień świąteczny - we wtorki). Wyboru nagradzanych materiałów dokonuje redakcja Wiadomosci24.

4. Redakcja Wiadomości24.pl dokona przelewu nagrody na konto bankowe Autora nagrodzonego materiału w terminie do 20 każdego kolejnego miesiąca za materiały nagrodzone w minionym miesiącu.

Sprawdź, co możesz robić w W24

5. Jeśli pojawią się zastrzeżenia dotyczące łamania przez autora prawa autorskiego lub prasowego redakcja może w uzasadnionych przypadkach odstąpić od wypłacenia nagrody, może również obciążyć kosztami zadośćuczynienia autora materiału.

6. Redakcja nie ponosi konsekwencji za błędnie umieszczone dane w profilu Autora, potrzebne do dokonania przelewu na konto lub brak tych danych – obowiązek podania danych ciąży na Autorze danego materiału.

Nagroda tygodnia nie trafi na Twoje konto, jeśli nie uzupełnisz danych w profilu

7. Przy przyznawaniu nagrody tygodnia nie są brane pod uwagę osoby zatrudnione w Wiadomości24, praktykanci ani stażyści redakcji.

Na podstawie regulaminu korzystania z serwisu...

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.