Facebook Google+ Twitter

Wyzwania: co tydzień inne propozycje. Dla najlepszych 200 zł

Zmieniamy zasady przyznawania nagrody tygodnia.Od poniedziałku 15 października będziemy przyznawać nagrody dla tych, którzy najlepiej wykonają zadanie tygodnia. Zobacz, co jest aktualnym wyzwaniem.

 / Fot. Arwin7/GFDLPierwsze wyzwanie tygodnia (od 8 października do 14 października włącznie): największa liczba opublikowanych autorskich galerii z aktualnych wydarzeń. Nie tylko w Polsce!

Uwaga! Za wydarzenia nie uznajemy opadających liści, pustych dziupli, ani zachodzącego słońca. Obudźcie w sobie reportera! Wokół Was dzieje się mnóstwo rzeczy!

 / Fot. Arwin7/GFDLZarejestruj się i napisz artykuł

Regulamin nagrody tygodnia Wiadomości24.pl1. Nagroda tygodnia - 200 zł może zostać przyznana za materiały unikalne: teksty, wywiady, zdjęcia, fotoreportaże, nagrania audio lub wideo. Nagroda może być przyznawana raz w tygodniu (poniedziałek, a jeśli jest to dzień świąteczny - we wtorek) – za cały miniony tydzień.

2. Nagroda może być przyznana jedynie Autorowi (ewent. współautorom), który dokonał rejestracji pełnej i ma dane w profilu umożliwiające identyfikację osoby oraz przesłanie pieniędzy na konto w banku krajowym.

3. Nagroda moze być przyznana Autorowi, który najlepiej zrealizował wyzwanie tygodnia, wyznaczanych co tydzień, w poniedziałki (a jeśli jest to dzień świąteczny - we wtorki). Wyboru nagradzanych materiałów dokonuje redakcja Wiadomosci24.

4. Redakcja Wiadomości24.pl dokona przelewu nagrody na konto bankowe Autora nagrodzonego materiału w terminie do 20 każdego kolejnego miesiąca za materiały nagrodzone w minionym miesiącu.

Sprawdź, co możesz robić w W24

5. Jeśli pojawią się zastrzeżenia dotyczące łamania przez autora prawa autorskiego lub prasowego redakcja może w uzasadnionych przypadkach odstąpić od wypłacenia nagrody, może również obciążyć kosztami zadośćuczynienia autora materiału.

6. Redakcja nie ponosi konsekwencji za błędnie umieszczone dane w profilu Autora, potrzebne do dokonania przelewu na konto lub brak tych danych – obowiązek podania danych ciąży na Autorze danego materiału.

Nagroda tygodnia nie trafi na Twoje konto, jeśli nie uzupełnisz danych w profilu

7. Przy przyznawaniu nagrody tygodnia nie są brane pod uwagę osoby zatrudnione w Wiadomości24, praktykanci ani stażyści redakcji.

Na podstawie regulaminu korzystania z serwisu...

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.