Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6999 miejsce

Wyzwanie dla wędrowników: OFFrajd 2013

Już po raz trzeci Hufiec ZHP Radomsko zaprasza wszystkich wędrowników (harcerzy w wieku 16-25 lat) na kwietniowy Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd 2013. Podczas rajdu wędrownicy przekonają się, że każdy może być doskonały.

 / Fot. public domianWędrownicy i instruktorzy z Hufca ZHP Radomsko wpadli na ciekawy pomysł. I już po raz trzeci organizują Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd 2013. W zaproszeniu do drużyn napisali: „…Uwierzyliśmy, że doskonałość zarezerwowana jest tylko dla wybranych, dla wielkich gwiazd, a prawda jest taka, że każdy z nas może być doskonały, nie poprzez zaniżanie wymagań, tylko stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej, ponieważ doskonałość nie oznacza konkretnego miejsca, nie określa konkretnej osoby, doskonałość jest tam, gdzie chcesz ją znaleźć…”

W tym roku w dniach 19-21 kwietnia w okolicy Radomska (woj. łódzkie) młodzież będzie miała szansę podjąć się wyzwania dążenia do doskonałości w wybranej przez siebie dziedzinie. Wstępnego zgłoszenia na rajd można dokonać droga mailową pod adresem offrajdzgloszenia@o2.pl do 15 marca. Każdy patrol rajdowy będzie musiał wykonać zadanie przedrajdowe przedstawione na www.facebook.com/offrajd.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.