Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie dnia. Płacimy za materiały polityczne!

Nagroda za "Wyzwanie na weekend" trafia w ręce Dawida Bożka! Dzisiaj z kolei będziemy czekać na Wasze materiały dotyczące polskiej i światowej polityki. Do kogo trafi 50 zł?

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiW piątek, sobotę i niedzielę czekaliśmy na Wasze materiały sportowe. Wyzwanie cieszyło się ogromną popularnością, otrzymaliśmy od Was kilkadziesiąt artykułów i galerii! Nagrodzić zdecydowaliśmy się Dawida Bożka, który opublikował cztery obszerne i autorskie materiały dotyczące skoków narciarskich oraz Formuły 1. To właśnie do Dawida trafi 50 zł. Na wyróżnienie zasługują z kolei Mateusz Błoch i Bartosz Michalak, którzy "trzymali ręce na sportowym pulsie".

W poniedziałkowym "Wyzwaniu dnia" prosimy Was o publikowanie materiałów politycznych. Chodzi o analizy, komentarze, opinie, galerie i artykuły newsowe dotyczące polskiej i zagranicznej polityki. Któryś z polityków powiedział coś ważnego i ciekawego? Opisz to! Przypominamy również, że właśnie dzisiaj PiS ma złożyć wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Platformy Obywatelskiej. Materiały konkursowe publikujcie w dziale "Polityka". Wybierając zwycięzcę weźmiemy pod uwagę liczbę i jakość artykułów, galerii czy też nagrań wideo lub audio.

O tym, kto otrzyma 50 zł, poinformujemy we wtorek, w kolejnym wyzwaniu.

UWAGA! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uzupełnienie profilu autora: podanie imienia i nazwiska, zamieszczenie zdjęcia z własnym wizerunkiem i wypełnienie zakładki przelewy.


Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja to bym raczej zapłacił za brak materiałów politycznych... Chociaż przez tydzień mogło by ich nie być. :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.