Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie dnia. Płacimy za materiały w dziale "Nauka"!

Nagroda za wtorkowe "Wyzwanie dnia" trafi w ręce Stanisława Cybrucha. Dzisiaj szansę na 50 zł będą mieli Autorzy publikujący materiały w dziale "Nauka"!

 / Fot. NASAWe wtorkowym "Wyzwaniu dnia" zapowiedzieliśmy, że 50 zł trafi do Autora najbardziej poczytnego tekstu. Najlepszy okazał się Stanisław Cybruch, którego materiał "SMS i tajna instrukcja jak niszczyć Wandę Nowicką" znalazł się na pierwszym miejscu w naszym rankingu.

Tym razem "Wyzwanie dnia" będzie polegało na publikowaniu materiałów w dziale "Nauka". Czekamy na różnego rodzaju ciekawostki i intrygujące artykuły dotyczące zarówno przeszłości, przyszłości jak i otaczającej nas teraźniejszości. Ostatnio duże emocje budzi temat wyjątkowo jasnych komet, które będziemy mogli obserwować w 2013 roku. Dobrym punktem wyjścia do napisania konkursowego artykułu mogą być również inne informacje o kosmosie, np. relacja z badań łazika Curiosity na Marsie (pamiętajmy, że zdjęcia na stronie NASA znajdują się w domenie publicznej i są ogólnodostępne!), czy też niezwykłe odkrycia związane z prehistorią lub starożytnością. Liczymy na Waszą kreatywność - w końcu kategoria "Nauka" jest bardzo pojemna. Przy wyborze zwycięzcy konkursu weźmiemy pod uwagę zarówno liczbę jak i jakość Waszych artykułów oraz galerii. Pamiętajcie, aby na karcie materiału wybrać dział "Nauka" (znajdujący się w kategorii "Cywilizacja").

O tym, kto otrzyma 50 zł, poinformujemy w czwartek, w kolejnym wyzwaniu.

UWAGA! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uzupełnienie profilu autora: podanie imienia i nazwiska, zamieszczenie zdjęcia z własnym wizerunkiem i wypełnienie zakładki przelewy.


Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.