Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie dnia: Zapłacimy za najbardziej poczytny tekst!

Nagrodę za wczorajsze "Wyzwanie dnia" otrzymuje Michał Wojda. Sprawdźcie, co dziś trzeba zrobić, aby otrzymać 50 złotych!

 / Fot. W24Wczoraj płaciliśmy za materiały polityczne. W wyzwaniu wzięło udział kilku autorów, a 50 złotych wędruje do Michała Wojdy.

Dziś mamy dla Was inną propozycję: nagroda powędruje do Autora, którego tekst przeczyta najwięcej ludzi. Piszcie na dowolne tematy, do dowolnych działów. O tym, na czym się znacie najlepiej, o tym, co Was nurtuje, ciekawi, co nie daje Wam zasnąć. Czekamy na teksty autorskie, ale i felietony, opinie, omówienia, napisane w ramach przeglądu prasy.

Poradniki

Podpowiadamy: sięgając do poradników, które publikowaliśmy w serwisie, zwiększycie szansę na to, że dotrzecie do większej liczby czytelników:

Chcesz, by czytano twoje teksty? Wymyśl dobry tytuł i zajawkę
Jak pisać, żeby nie straszyć? Konstrukcja artykułu w w W24
Jak napisać materiał, który przyciągnie miliony?
Które zdjęcia można wykorzystać w artykule? Poznaj proste zasady

O tym, kto otrzyma 50 zł, poinformujemy w środę, w kolejnym wyzwaniu.

UWAGA! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest uzupełnienie profilu autora: podanie imienia i nazwiska, zamieszczenie zdjęcia z własnym wizerunkiem i wypełnienie zakładki przelewy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jakby komuś z Państwa spodobał się (i mam nadzieję przydał :) mój, podlinkowany tutaj materiał "Jak napisać materiał, który przyciągnie miliony?" link gorąco zapraszam do głosowania w konkursie DO Roku 2012. Aby zagłosować na ww. poradnik mego autorstwa, wystarczy wysłać SMS pod nr 7055 o treści DOROKU.49. Koszt to 0,615 zł z VAT za 1 SMS (każdy głosujący może wysłać dowolną ilość). Jeżeli podadzą Państwo dodatkowo uzasadnienie, mają Państwo szansę wygrania tabletu firmy Sony.
Z góry najmocniej dziękuję za wszystkie głosy!

>> Regulamin: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda że nie dopuszcza się galerii, bo to ostatnio najlepiej mi wychodzi!
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.