Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie: Odpędzamy zimę. Pokaż miejsca, w których się relaksujesz!

Przez ostatnie dni czekaliśmy na Wasze rankingi filmowe. Sprawdźcie, który był najciekawszy i jakie jest kolejne wyzwanie!

 / Fot. W24Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować za wszystkie materiały, które nadesłaliście w ramach ostatniego wyzwania. Rankingów było dużo, co więcej, były różnorodne i ciekawe! Wybór był naprawdę trudny :-)

Stworzyliście następujące rankingi:

Top 5 najlepszych filmów psychologicznych
Top 5 filmów biograficznych
Pięć najlepszych filmów o drugiej wojnie światowej
Top 5 ponadczasowych filmów animowanych
Top 5 - ranking filmów w kategorii science fiction
Top 5 filmów historycznych

50 złotych otrzymuje Monika Furmaniak za Top 5 filmów biograficznych! Gratulujemy, zwłaszcza, że to debiut autorki! :-)

Nowe wyzwanie

A dziś mamy dla Was kolejne lokalne wyzwanie pod hasłem "Odpędzamy zimę" ;-) O co chodzi konkretnie? Nadsyłajcie nam zdjęcia miejsc w Waszych miastach i miasteczkach, w których się relaksujecie i wypoczywacie. Uwaga! Mamy na myśli aktywny wypoczynek, a więc zakątki, w których uprawiacie aktywność fizyczną :-)

Jeśli lubicie jeździć na rowerze - pokażcie nam swoje ulubione ścieżki rowerowe. Jeśli chętnie maszerujecie z kijkami po lesie, podzielcie się najlepszymi trasami. Jeśli wolicie grać w kosza, pochwalcie się swoim boiskiem! Możliwości jest naprawdę wiele. Zdjęcia powinny być opisane. Wybierajcie dział styl życia.

Autor najlepszej galerii otrzyma 100 złotych.

Śnieg powoli topnieje i miejmy nadzieję, że jeśli wszyscy mocno pomyślimy o wiośnie i o przyjemnościach, które na nas czekają, zima naprawdę zrozumie, że powinna już odejść ;-)

Na Wasze galerie czekamy do poniedziałku, 8 kwietnia. O tym, kto otrzyma nagrodę, poinformujemy we wtorek, przy kolejnym wyzwaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

:O

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oh, poniższy komentarz już nieaktualny :) Dziękuję za piórko! Tym samym zapraszam do obejrzenia mojej pierwszej galerii w tym portalu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie podzielę się swoją niedzielną trasą spacerową ;) ale mam pytanie z innej beczki w sprawie przydzielanych piórek, od jakiegoś czasu spełniam warunki zostania jednopiórkowcem, a nadal nie mam tej przyjemności :) czytałam, że przydzielacie je państwo automatycznie w nocy, ale czemu mnie to omija? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wasiluk Dobre wspomnienie nigdy nie jest złe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam dla wszystkich wiadomość, a właściwie dwie wiadomości: 1) Zima trzyma się mocno. Podobno pytała w czym Polacy są lepsi od Szwedów, a nie otrzymawszy odpowiedzi postanowiła jeszcze trochę zabawić. 2) Nie przekonałem się dzięki pozostałym artykułom konkursowym do obejrzenia ani jednego filmu. Najbliższy tego był Szanowny Pan Kolega Jankowski.

Zaś tak w ogóle to pora już, abym wyjechał z Mękarzewic do Wiednia tzn. największą przyjemność sprawi mio czytanie starych gazet austriackich u siebie w domu, ale to żaden temat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ewa Naukowicz-Wójcik Dziękuję z niejakim zaskoczeniem za osobiste wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Paweł Jankowski, a ja gratuluję panu:) Pański Top5, mimo, iż nie przepadam za filmami z gatunku science fiction mile mnie zaskoczył. Ranking, o który się pan pokusił jest szczery, osobisty, przekrojowy, a zarazem w pełni profesjonalny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.