Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie: Przyślij zdjęcia z miejsc, w których powstają seriale!

50 zł za poniedziałkowe wyzwanie otrzymuje Joanna Czupryna. Sprawdźcie, jakie jest kolejne zadanie!

 / Fot. W24Przez ostatnie dwa dni wysyłaliście nam zdjęcia najpiękniejszych zakątków z Waszych miast. Najciekawszą galerię nadesłała Joanna Czupryna i to niej wędruje 50 złotych. Gratulujemy! :-) A fotografie możecie zobaczyć tutaj.

Nowe wyzwanie

Od dziś do niedzieli czekamy na zdjęcia z miejsc, w których powstają różne seriale. Stacje telewizyjne prześcigają się w opowiadaniu historii, które dzieją się w ładnych, niekoniecznie powszechnie znanych zakątkach. I tak, telewidzowie mogą śledzić przygody lekarzy z Torunia, prawniczki Agaty, która często wyjeżdża do Bydgoszczy, komisarza Alexa w Łodzi, czy grupy przyjaciół z serialu "Wszystko przed nami" w Lublinie.

Zdjęcia kręcone są w różnych miejscach. Podpowiadamy: serialową knajpę "Imbir" z "Przepisu na życie" gra nieczynna kawiarnia Hotelu Bristol. W wymienionym już Toruniu powstaje produkcja "Lekarze". Hala Copernicus udaje serialowy szpital. Przychodzą Wam do głowy inne propozycje? Wiecie, gdzie powstaje "Ranczo", "Dom nad rozlewiskiem" i inne produkcje? Fantastycznie, czekamy na galerie!

Wybierzcie się, zróbcie zdjęcia, opiszcie je! Uwaga! To ważny warunek - zdjęcia powinny być aktualne :-) 100 złotych otrzyma dziennikarz obywatelski, który wybierze się w teren i przygotuje ciekawy materiał.

Nazwisko zwycięzcy opublikujemy w poniedziałek, 25 marca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Brak odpowiedzi rozumiem jako negatywną odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Seriale telenowele i inne badziewie lekarstwo na zajęcie czasu ludziom aby tylko nie myśleli o świecie w którym żyją o nędzy,biedzie,korupcji,bezprawiu,nieudolności rządu itp
w krajach ameryki południowej w Azji,na bliskim i dalekim wschodzie wszędzie na świecie stosuje się tę metodę świat reklam,seriali tylko aby nie myśleć o teraźniejszości i przyszłości seriale pokazują bogaty też ma problemy no i polityk,adwokat oraz bankier wyzwanie tygodnia bojkotuje jak najbardziej nie przyłożę się do tego badziewia

Komentarz został ukrytyrozwiń

A można stamtąd, gdzie był plan filmu kinowego? czy tylko seriale?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Chylę czoła przed umiejętnościami fotograficznymi Wielce Szanownej Pani Czupryny. Teraz już wiem, jak udoskonalać swoje rzemiosło w posługiwaniu się aparatem cyfrowym (każdy medal ma dwie strony). Do Berlina chętnie bym się wybrał, ale na razie nie muszę.

link

W w. w. wyzwaniu udziału nie biorę. Zmyślony od A do Z świat seriali z lukrowaną Polską jakiej nie ma jest mi całkowicie obcy, a nawet gorzej, ze względów aż nadto oczywistych.

Wszystkim kibicom mojej twórczości publicystycznej (tak tym prawdziwym jak w cudzysłowiu) obiecuję natomiast na koniec tego tygodnia dwie kolejne części mojego artykułu o przyczynach pierwszej wojny światowej. Przyczynach, które (jeśli im się dobrze przyjrzeć) są podobne również do dzisiejszych rachub hegemonistów i głupców. Tym razem zajmę się Francją i Rosją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję i zapraszam do Berlina, Poczdamu, Brandenburgii...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.