Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26623 miejsce

Wyzwanie: Stwórz ranking 5 najlepszych filmów

100 złotych za świąteczne zdjęcia otrzymuje Janina Bieleńko. Sprawdźcie, jakie jest nowe wyzwanie!

 / Fot. W24Do 1 kwietnia czekaliśmy na galerie, przedstawiające Wielkanoc w Waszych miejscowościach. Dziękujemy za wszystkie materiały! 100 złotych wędruje do rąk Janiny Bieleńko za zdjęcia z Wrocławia. Obejrzyjcie koniecznie galerie: Lekcja tradycyjnego zdobienia wielkanocnych stołów, Wielka sobota na Ostrowie Tumskim - w kolebce Wrocławia.

Chcielibyśmy również wyróżnić Adriannę Adamek-Świechowską za ciekawe materiały z Elbląga :-)

Nowe wyzwanie

Dziś przygotowaliśmy dla Was inne zadanie. 50 złotych otrzyma autor, który stworzy ranking top 5 najlepszych filmów. Uwaga! Podzieliśmy je kategoriami. Możecie wybierać spośród: filmów biograficznych, historycznych, psychologicznych, science fiction i dla dzieci.

Wybierzcie gatunek i opiszcie pięć wybranych produkcji. Oczywiście, jeśli macie ochotę, może stworzyć kilka rankingów. Liczba materiałów nie przesądzi jednak o wygranej. Zdecyduje jakość. Zapytacie się pewnie, gdzie można odnaleźć jakość w rankingu? W uzasadnieniu. Nagrodzimy autora, który najciekawiej wyjaśni, dlaczego wybrał takie, a nie inne filmy.

W tytule wpisujcie: "Top 5....".

O tym, kto otrzyma 50 złotych, poinformujemy w piątek, 5 kwietnia, przy kolejnym wyzwaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

rzeczywiście nie mogłam znaleźć tego rozwiązania dziękuję za link, tym większe moje zdziwienie... O.o :O :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moniko link
chyba za słabo śledzsz W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co z rozwiązaniem, trudne narady? Czyżbyście przecenili swoje możliwości analityczne przy ocenianiu tłumaczeń, dlaczego te a nie inne filmy są w top 5?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

To ciekawe... Właśnie zakończyłem oglądanie filmu tak ciekawego, że zmusza do obejrzenia od początku do końca, mimo że nie jest to film nawet stosunkowo krótki. Mam pomysł na najlepszą piątkę z jednego gatunku. Na tym być może poprzestanę. Nawet jeśli nie wygram nagrody Szanownych Wydawców pisząc na ten temat zrobię coś dobrego, publikując pewne treści nie tylko po polsku. Przy okazji kolejne moje ćwiczenia na odcinku tłumaczeń własnych artykułów. Pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół oraz sympatyków na tym serwisie (oraz modlę się za wrogów).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że zawężona tematyka. Brak horrorów, westernów czy fantasy jest dla mnie jak brak jajka w wielkanocnym koszyku :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.