Facebook Google+ Twitter

Wyzwanie tygodnia. Przyślij najlepszy materiał o internecie!

Tym razem nagrodę tygodnia w wysokości 200 zł brutto przyznamy za materiały dotyczące internetu. Szczegółowe zasady konkursu znajdziesz w tym artykule.

 / Fot. Qurren/CC BY-SA 3.0 / Fot. W24.plW tym tygodniu (29 października - 4 listopada) czekamy na materiały, które będą dotyczyć internetu. Możecie np. opisywać nowe funkcje na portalach społecznościowych, ciekawe zjawiska internetowe, memy czy też opublikować galerię screenów, z praktycznym poradnikiem jak pozbyć się nowego wirusa. Liczymy na Waszą kreatywność i spostrzegawczość! Oczywiście możecie również prezentować swoje opinie.

Na Wasze materiały publikowane w dziale "Internet" czekamy w dniach 29 października - 4 listopada. W poniedziałek 5 listopada ogłosimy nazwisko osoby, do której trafi nagroda tygodnia. Powodzenia!

Więcej o zasadach konkursu "Wyzwanie tygodnia" znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jeżeli ktoś nie ma weny do pisania, to polecam tą nutkę jako inspirację: http://www.youtube.com/watch?v=91PNPHZiN-I

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz wyobrażam sobie, jak niektórzy będą źli lub wściekli, że napisali ciekawy materiał, a nie trafił on w "wyzwanie tygodnia" w swoim czasie! Ja też wystartuję, chociaż obawiam się, że będzie kilka - kilkanaście artykułów na jakiś "wyklepany temat" lub zawierających w sobie tę samą treść napisaną innymi słowami - ogólniki, bez wchodzenia w szczegóły - to co wiedzą wszyscy! Również artykuły na tematy bezpośrednio nie związany z internetem a np społeczeństwem lub komputerami/grami - sztucznie podciągnięte pod ten dział. Zobaczymy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.